Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2013, 06:15

autor: Adrian Werner

LEGO Legends of Chima: Laval’s Journey - wypuszczono pierwszy zwiastun

Studio TT Games wypuściło pierwszy zwiastun z LEGO Legends of Chima: Laval’s Journey, czyli zręcznościówki zmierzającej na konsole przenośne.

W styczniu pisaliśmy o ujawnieniu gry LEGO Legends of Chima: Laval’s Journey, nad którą pracuje doświadczone studio TT Games, odpowiedzialne za większość interaktywnych adaptacji tej marki. Wtedy jednak twórcy poskąpili informacji i ograniczyli się jedynie do podania tytułu. Dopiero teraz wypuścili pierwszy zwiastun.

  1. LEGO Legends of Chima: Laval’s Journey – strona oficjalna

W grze pokierujemy lwim bohaterem imieniem Laval. Jego misją będzie odkrycie sekretów legendarnej zbroi potrójnego-Chi zanim to samo zrobi zły krokodyl Cragger. Jeśli zawiedziemy, to zapewniająca pokój równowaga sił w krainie Chima stanie się przeszłością. Bohaterowi w podróżach towarzyszyć będą wierni kompani. Wspólnie z nimi zwiedzimy takie lokacje jak Świątynie Lwa, Lwią Iglicę, Las Goryli, Kopalnie Nosorożców czy Krokodyle Bagna. Kampania rozegra się na przestrzeni 15 poziomów.

Cragger i Laval. - LEGO Legends of Chima: Laval’s Journey - wypuszczono pierwszy zwiastun - wiadomość - 2013-04-30
Cragger i Laval.

Głównym bohaterem ma być Laval, ale gracze będą mogli również odblokować inne postacie posiadające własne unikalne zdolności oraz uzbrojenie. Pod względem mechanizmów rozgrywki LEGO Legends of Chima: Laval’s Journey przypominać będzie poprzednie adaptacje marki, takie jak LEGO The Lord of the Rings czy LEGO Batman: The Videogame. Otrzymamy zatem zręcznościową grę walki, doprawioną elementami platformówkowymi i przygodówkowym. W bitwach oraz podczas eksploracji pomoże nam mistyczna moc Chi. Dzięki niej będziemy mogli m.in. wykonywać potężne skoki, wyprowadzać ataki specjalne i latać.

LEGO Legends of Chima: Laval’s Journey powstaje wyłącznie z myślą o konsolach przenośnych. Latem do sprzedaży trafią wersje na Nintendo 3DS i PlayStation Vita. Natomiast jesienią zadebiutuje edycja na Nintendo DS.

LEGO Legends of Chima: Laval’s Journey - wypuszczono pierwszy zwiastun - ilustracja #2

Legends of Chima to nowa marka klocków LEGO, która zadebiutowała w tym roku i rozwijana będzie przynajmniej przez następne trzy lata. Tytułowa kraina Chima inspirowana jest mitologią chińską i zamieszkują ją jedenaście plemion człekokształtnych zwierząt.

Warto dodać, że Laval’s Journey to nie jedyna interaktywna adaptacja marki. Na urządzeniach mobilnych zadebiutowała już gra wyścigowa LEGO Legends of Chima: Speedorz. Trwają również prace nad pecetowym LEGO Legends of Chima Online, które skorzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

LEGO Legends of Chima: Wyprawa Lavala

LEGO Legends of Chima: Wyprawa Lavala