Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSV3DSNDS
Okładka LEGO Legends of Chima: Laval's Journey (PSV)
OkładkaLEGO Legends of Chima: Laval's Journey (PSV)

LEGO Legends of Chima: Wyprawa Lavala

LEGO Legends of Chima: Laval's Journey

LEGO Legends of Chima: Laval’s Journey to zręcznościówka osadzona w świecie stworzonym na potrzeby linii klocków LEGO. Zabawa polega na eksplorowaniu świata, toczeniu walk z przeciwnikami i pokonywaniu przeszkód.

Zręcznościowe | TPP | fantasy | LEGO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

LEGO Legends of Chima: Wyprawa Lavala Premiera

anulowana

NDS

21cze2013

3DS PSV

LEGO Legends of Chima: Laval’s Journey to zręcznościówka wzbogacona elementami zaczerpniętymi z platformówek i przygodówek. Grę opracowało studio TT Games, odpowiedzialne za większość interaktywnych adaptacji tej marki.

Akcja toczy się w świecie stworzonym na potrzeby serii klocków LEGO. Tytułowa kraina Chima inspirowana jest mitologią chińską i zamieszkuje ją jedenaście plemion człekokształtnych zwierząt. Gra opowiada historię lwiego bohatera imieniem Laval. Jego misją jest odkrycie sekretów legendarnej zbroi potrójnego-Chi zanim to samo zrobi zły krokodyl Cragger. Jeśli zawiedziemy, to zapewniająca pokój równowaga sił w krainie Chima stanie się przeszłością. Bohaterowi w podróżach towarzyszą wierni kompani. Wspólnie z nimi zwiedzimy takie lokacje jak Świątynie Lwa, Lwią Iglicę, Las Goryli, Kopalnie Nosorożców czy Krokodyle Bagna. Cała kampania rozgrywa się na przestrzeni 15 poziomów.

Głównym bohaterem jest Laval, ale gracze mogą również odblokować inne postacie posiadające własne unikalne zdolności oraz uzbrojenie. Pod względem mechanizmów rozgrywki LEGO Legends of Chima: Laval’s Journey przypomina poprzednie adaptacje marki, takie jak LEGO The Lord of the Rings czy LEGO Batman: The Videogame. Otrzymujemy zatem zręcznościową grę walki, doprawioną elementami platformówkowymi i przygodówkowym. W bitwach oraz podczas eksploracji pomaga nam mistyczna moc Chi. Dzięki niej możemy m.in. wykonywać potężne skoki, wyprowadzać ataki specjalne i latać.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,2 / 10 na podstawie 46 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,3 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

LEGO Legends of Chima: Wyprawa Lavala cena w dniu premiery: 164,90 PLN

Klasyfikacja PEGI LEGO Legends of Chima: Wyprawa Lavala

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
3DS
PSV
NDS