Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2014, 18:35

autor: Góral

LEGO Batman 3: Poza Gotham ukaże się w Europie 12 listopada

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment poinformowała, że gra LEGO Batman 3: Poza Gotham (LEGO Batman 3: Beyond Gotham) ukaże się na konsolach Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, Wii U, 3DS, PlayStation Vita oraz komputerach PC 11 listopada w USA i 12 listopada w Europie.

LEGO Batman 3: Poza Gotham – w przestrzeń kosmiczną polecimy 12 listopada. - LEGO Batman 3: Poza Gotham ukaże się w Europie 12 listopada - wiadomość - 2014-08-26
LEGO Batman 3: Poza Gotham – w przestrzeń kosmiczną polecimy 12 listopada.
LEGO Batman 3: Poza Gotham w skrócie:
  • Gatunek: gra platformowa
  • Deweloper: TT Games
  • Platformy sprzętowe: PS3, PS4, X360, XOne, PSV, 3DS, WII U, PC
  • Data premiery: 11 listopada (świat), 12 listopada 2014 roku (Europa)

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment ujawniła datę premiery gry LEGO Batman 3: Poza Gotham (LEGO Batman 3: Beyond Gotham). Tytuł ukaże się 11 listopada w Stanach Zjednoczonych i dzień później w Europie w wersji na konsole Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, Wii U, 3DS, PlayStation Vita oraz komputery PC.

Tym razem, zgodnie z tytułem produkcji, trafimy poza obszar miasta Gotham, a dokładniej pisząc, polecimy w przestrzeń kosmiczną. Naszym zadaniem będzie powstrzymanie Brainiaca, który skradł Zielonym Latarniom pierścienie mocy i dzięki nim zmniejszył Ziemię, dodając ją do swoich pozostałych zdobyczy. Na szczęście Batman nie będzie musiał zmierzyć się z potężnym wrogiem samemu. Deweloperzy zapowiedzieli bowiem, że w LEGO Batman 3: Poza Gotham znajdziemy łącznie ponad 150 grywalnych postaci.

Rozgrywka oczywiście nie zostanie diametralnie zmieniona, ba, fani serii od razu poczują się jak w domu. Niemniej nie zabraknie nowych gadżetów, różnorakich kostiumów Batmana, hakerskich mini gier oraz poziomów rozgrywających się w stanie nieważkości.

LEGO Batman 3: Poza Gotham to trzecia odsłona platformówek LEGO tworzonych przez TT Games, w którą zagramy w tym roku. Od lutego dostępne jest bowiem LEGO Przygoda gra wideo, a od kwietnia LEGO The Hobbit. Natomiast jeżeli chodzi o podserię LEGO Batman, to ostatnia część, LEGO Batman 2: DC Super Heroes, ukazała się w połowie 2012 roku.