Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2014, 09:09

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

inFamous: First Light ukazało się na PS4; sprawdź oceny mediów

Samodzielne rozszerzenie do gry inFamous: Second Son, inFamous: First Light, zadebiutowało wczoraj w USA, a dziś trafi do Europy. Tytuł opowiadający o losach Abigail „Fetch” Walker zebrał przyzwoite oceny w mediach i powinien przypaść do gustu miłośnikom "podstawki".

inFamous: First Light ukazało się na PlayStation 4; sprawdź oceny mediów - ilustracja #1
inFamous: First Light w skrócie:
  • Gatunek: przygodowa gra akcji
  • Deweloper: Sucker Punch
  • Platformy sprzętowe: PlayStation 4
  • Data premiery: 26 sierpnia (USA), 27 sierpnia 2014 (Europa)

Wczoraj w amerykańskiej wersji PlayStation Store zadebiutował samodzielny dodatek do gry inFamous: Second Son - inFamous: First Light. Tytuł ukaże się dziś w naszym regionie, wraz z aktualizacją cyfrowego sklepu firmy Sony. Produkcja ma też być dostępna w wydaniu pudełkowym. W związku z premierą, w Internecie ukazały się pierwsze recenzje projektu, z których wynika, ze studio Sucker Punch się postarało, dostarczając fanom oryginalnej produkcji kilka dodatkowych godzin przyjemnej rozgrywki. Recenzenci chwalą m.in. znakomitą oprawę audio-wizualną, równie dobry gameplay, co w podstawowej wersji oraz niską cenę. Z drugiej strony Fetch nie posiada tylu mocy, co Delsin, a zabawa wystarcza na około 4 godziny. Koniec końców, inFamous: First Light powinno spodobać się fanom tego typu produkcji, a tym bardziej miłośnikom Second Son. Poniżej znajdziecie wybrane oceny światowych mediów:

inFamous: First Light ukazało się na PlayStation 4; sprawdź oceny mediów - ilustracja #3W inFamous: First Light wcielamy się w Abigail „Fetch” Walker – dziewczynę znaną z „podstawki”, która uciekła z więzienia dla osób z super mocami w Curdun City i teraz zamierza zemścić się na swoich oprawcach. Akcja produkcji rozgrywa się zimą, przed wydarzeniami ukazanymi w Second Son i pozwala ponownie zakosztować znanej już rozgrywki, ale przy wykorzystaniu nowych umiejętności.