Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2014, 14:42

autor: Góral

Dark Souls II: Crown of the Old Iron King zadebiutowało na rynku

Drugie rozszerzenie do gry Dark Souls II - Crown of the Old Iron King - zadebiutowało dziś w cyfrowej dystrybucji na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 (tylko USA, premiera w Europie odbędzie się jutro) oraz komputerach osobistych.

Dark Souls II: Crown of the Old Iron King zadebiutowało na rynku - ilustracja #1

Dziś ma miejsce premiera Crown of the Old Iron King - drugiego rozszerzenia do gry Dark Souls II. Tytuł dostępny jest już na komputerach PC w sklepie Steam (9,99 euro, czyli około 42 zł) oraz na konsoli Xbox 360 w ramach Xbox Live (34,99 zł). Jutro, wraz z aktualizacją europejskiej wersji PlayStation Store, produkcja trafi także do rodzimych posiadaczy PlayStation 3. W Crown of the Old Iron King trafiamy do ogromnej wieży, w której czekają na nas kolejne wyzwania i nowi przeciwnicy. Rozszerzenie oferuje także dodatkowe wyposażenie i to właściwie tyle. W planach studia From Software znajduje się jeszcze jeden dodatek do Dark Souls II - Crown of the Ivory King, który ukaże się we wrześniu. Wszystkie trzy rozszerzenia składają się na przygodę The Lost Crowns i można je kupić w pakiecie w ramach Season Passa.

Dark Souls II: Crown of the Old Iron King zadebiutowało na rynku - ilustracja #3Dark Souls II to wymagająca gra z gatunku RPG akcji od studia From Software. Tytuł ukazał się w marcu bieżącego roku na konsolach PlayStation 3 i Xboksie 360, a pod koniec kwietnia trafił także do użytkowników komputerów osobistych. W produkcji wcielamy się w śmiałka, który przemierza niebezpieczne rejony Drangleic. Projekt, podobnie jak inne odsłony serii Souls, posiada wysoki stopień trudności, wymuszający na graczu pełne skupienie podczas zabawy.

Obecnie From Software pracuje wraz z firmą Sony nad Bloodborne na konsolę PlayStation 4. Tytuł jawi się jako twórcze rozwinięcie formuły Dark Souls, o czym przekonacie się czytając nasze wrażenia z rozgrywki. Premiera produkcji planowana jest na początek 2015 roku.

Crown of the Old Iron King to drugie rozszerzenie do gry Dark Souls II. - Dark Souls II: Crown of the Old Iron King zadebiutowało na rynku - wiadomość - 2014-08-26
Crown of the Old Iron King to drugie rozszerzenie do gry Dark Souls II.
Dark Souls II: Crown of the Old Iron King zadebiutowało na rynku - ilustracja #5
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.