Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2014, 22:52

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Lara Croft and the Temple of Osiris - kolejna odsłona serii potwierdzona

Dzisiejszy dzień przyniósł ze sobą aż dwie nowe odsłony z panią archeolog w roli głównej. Zobaczyliśmy już zwiastun Rise of the Tomb Raider, teraz przyszedł czas na drugą produkcję, tym razem przygotowywaną przez Square Enix - mowa o przygodowej grze akcji w rzucie izometrycznym, Lara Croft and the Temple of Osiris.

Lara Croft and the Temple of Osiris zapowiada się na wciągającą produkcję w rzucie izometrycznym. - Lara Croft and the Temple of Osiris - kolejna odsłona serii potwierdzona - wiadomość - 2014-06-09
Lara Croft and the Temple of Osiris zapowiada się na wciągającą produkcję w rzucie izometrycznym.

Jeszcze dzisiaj pisaliśmy o prawdopodobnej zapowiedzi kolejnych gier opowiadających historię Lary Croft, wynikającej z zarejestrowania przez Square Enix odpowiednich domen. Mowa tutaj o serwisach LaraCroftAndTheTempleOfOsiris.com oraz RiseOfTheTombRaider.com. Wszelkie doniesienia się potwierdziły, w związku z czym dowiedzieliśmy się co nieco o Lara Croft and the Temple of Osiris, jak również zobaczyliśmy pierwszy zwiastun wspomnianej produkcji. O Rise of the Tomb Raider, a więc kontynuacji zeszłorocznego hitu, już na łamach gry-online.pl pisaliśmy.

Podczas konferencji Microsoft Square Enix zapowiedziało omawianą odsłonę serii Tomb Raider. Lara Croft and the Temple of Osiris ma być kontynuacją debiutującego w 2010 roku Tomb Raider and The Guardian of Light. Kolejna odsłona cyklu, opowiadająca historię rozgrywaną na terenie Egiptu, pozwoli na zabawę w trybie kooperacji nie dwóm, jak miało to miejsce w poprzedniej części, ale czterem graczom jednocześnie. Na rozgrywkę patrzeć będziemy oczywiście z widoku izometrycznego. Data premiery, podobnie jak bardziej pikantne szczegóły dotyczące The Temple of Osiris, nie są na razie znane, dlatego też pozostaje cierpliwie czekać na ujawnienie przez twórców kolejnych informacji, co ma nastąpić stosunkowo niedługo.