Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2022, 19:50

Pochwal się swoją kolekcją Gothiców i wygraj gry w konkursie

Wydawca Gothic Remake ogłosił konkurs z nagrodami dla fanów serii. Polega on na tym, aby społeczność pochwaliła się swoimi kolekcjami gier o Beziminennym.

Źródło fot. Gothic II / Piranha Bytes.
i
Spis treści:

Firma THQ Nordic postanowiła zorganizować konkurs dla fanów serii Gothic. Jego rozpoczęcie ogłoszono na discordowym kanale Gothic Community. Założenie jest proste – społeczność ma się pochwalić swoimi kolekcjami gier o Bezimiennym. Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Zasady

Reguł obowiązujących w konkursie nie ma wiele – można nagrać wideo, wykonać zdjęcie i je opisać, przygotować prezentację (np. w programie PowerPoint), nagrać piosenkę etc. Niezależnie od formy praca ma być po prostu efektowna i oryginalna. Bogata kolekcja gier z serii Gothic z pewnością mogłaby w tym pomóc, jednak wydawca Gothic Remake zapewnił, że brane będą pod uwagę również mniejsze zbiory. Poza tym:

  • praca powinna zostać wykonana w języku angielskim – dozwolone jest również przetłumaczenie jej na mowę Shakespeare’a (np. poprzez dodanie napisów do filmu);
  • gotową pracę należy wrzucić w chmurę (np. na własny Dysk Google), a link do niej przesłać e-mailem na adres [email protected]

Wiadomość powinna zawierać:

  • pracę (maksymalnie jedną);
  • Waszą nazwę użytkownika na Discordzie (Discord ID – jeśli nie posiadacie konta w tej aplikacji, możecie je założyć tutaj) i/lub adres Waszego profilu Steam (najlepiej obie te rzeczy);
  • krótkie wideo, na którym będzie widoczny Wasz profil na Discordzie oraz otwarty kanał Gothic Community – ma to służyć jako potwierdzenie tożsamości uczestników konkursu i nie zostanie nigdzie opublikowane.

Prace można nadsyłać do 23 grudnia. Zwycięzców wyłonią menedżerzy społeczności z THQ Nordic, posługujący się na Discordzie pseudonimami: T-Moor, Zyddie i Megalomaniac. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wykorzystania wszystkich nadesłanych prac w przyszłości.

Nagrody

Co można wygrać? Oczywiście gry. Jak wspomniałem wcześniej, nagrodzone zostaną trzy najlepsze prace. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce, otrzyma trzy samodzielnie wybrane produkcje z katalogu THQ Nordic – z tych już wydanych. Druga lokata w konkursie zapewni takie dwa tytuły, a trzecia jeden.

Jest zatem o co powalczyć. Wprawdzie nie da się „zaklepać” egzemplarza Gothic Remake, ale w nasze ręce mogą trafić gry pokroju Elexa, Elexa 2, Biomutanta, Expeditions: Rome, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, Way of the Hunter, Wreckfest, Darksiders III, Desperados III, The Guild 3, no i wszystkie odsłony serii Gothic… ale te już chyba macie, prawda?

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej