Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2020, 14:07

autor: Aquma

Kolejne rozczarowanie w Red Dead Online - halloweenowe przedmioty

Red Dead Online otrzymało niedawno aktualizację z zawartością powiązaną z Halloween – nowymi przedmiotami kosmetycznymi oraz trybem Martwa noc. Niestety, część z tych rzeczy okazała się rozczarowaniem dla społeczności gry.

W SKRÓCIE:

  1. RDR Online otrzymało niedawno patch powiązany z Halloween;
  2. łatka wprowadza m.in. nowy, czasowo dostępny tryb gry oraz szereg przedmiotów kosmetycznych;
  3. cześć graczy narzeka na niską jakość zaoferowanej zawartości.

Gra Red Dead Online otrzymała niedawno aktualizację związaną z Halloween. Patch wprowadza do produkcji Rockstar Games kilka nowych rzeczy, w tym m.in. kilka przedmiotów kosmetycznych. Niestety, wygląda na to, że zawartość nie spotkała się ze zbyt ciepłym przyjęciem ze strony społeczności. Stało się tak przede wszystkim dlatego, że – jak zwracają uwagę gracze na forum Reddit – niektóre z ozdób są niemal kopią tych, które trafiły do gry wraz z pierwszą przepustką bandyty. Zresztą, sami rzućcie okiem.

Kolejne rozczarowanie w Red Dead Online - halloweenowe przedmioty - ilustracja #1
Kolejne rozczarowanie w Red Dead Online - halloweenowe przedmioty - ilustracja #2
Kolejne rozczarowanie w Red Dead Online - halloweenowe przedmioty - ilustracja #3
Halloweenowe ozdoby dla wierzchowców w Red Dead Online. Po lewej tegoroczne ozdoby Po prawej rzeczy z pierwszej przepustki bandyty. Źródło: Reddit.

Jedyną naprawdę ciekawą nowością wprowadzoną w patchu jest wspominany tryb Martwa noc, w którym cztery drużyny graczy walczą zarówno ze sobą, jak i z nieumarłymi. Na mapie ukryta jest też maska Nocnego łowcy, której zdobycie zapewnia nadprzyrodzone zdolności, pozwalające łatwiej poradzić sobie z rywalami.

Gracze nie kryją rozczarowania. Niektórzy z nich zwracają uwagę, że liczyli na więcej, zaś inni przypominają, że to i tak sporo, jak na standardy RDR Online.

Dyniowe latarnie w miastach. Niedawno wykopane ciała w grobach. Okazyjny niepokojący strach na wróble w polu. Krwawy księżyc w nocy. Straszne dźwięki w lesie. Cokolwiek, bym przypomniał sobie, że jest Halloween! Ale nie – bandaże na dłonie, kilka masek dla koni i opaska na oczy. Ojej(!) – skarży się Albeyon.

Czego się spodziewaliście? To dość oczywiste, że R* ma swój zespół klasy D, z minimalną liczbą osób pracujących nad aktualizacjami z zawartością do RDO. Tak jak powiedział już /u/antigrinder, nawet rola Naturalisty tak naprawdę była odgrzewanym kotletem – podsumowuje qrath.

  1. Wrażenia z bety Red Dead Online – chaos i drożyzna
  2. Red Dead Online – poradnik
  3. Red Dead Online – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Red Dead Online

Red Dead Online