Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 marca 2019, 13:00

Red Dead Online - nadchodząca aktualizacja postawi na fabułę i misje

Studio Rockstar ujawniło, czego możemy spodziewać się po wiosennej aktualizacji Red Dead Online. Wprowadzi ona do gry nowe misje i wyzwania oraz ułatwi życie graczom niezainteresowanym walką z innymi ludźmi.

Następna duża aktualizacja ukaże się wiosną. - Red Dead Online - nadchodząca aktualizacja postawi na fabułę i misje - wiadomość - 2019-03-20
Następna duża aktualizacja ukaże się wiosną.
RED DEAD REDEMPTION 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Rockstar Games
  2. Wydawca: Rockstar Games
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PS4, XONE
  5. Data premiery: 26 października 2018 r.

Red Dead Online, czyli moduł multiplayer gry Red Dead Redemption 2 jest obecnie w fazie beta-testów. Twórcy ujawnili szczegóły odnośnie następnej dużej aktualizacji, która zadebiutuje wiosną.

Patch zaoferuje kontynuację głównego wątku fabularnego, w którym gracze wspólnie z Jessicą LeClerk próbują dopaść mordercę jej męża. Pojawią się również nowe misje poboczne oraz dynamiczne zdarzenia, takie jak wpadnięcie w zasadzkę, czy okazja do uratowania niewinnych ludzi przed wrogimi gangami.

Wiosenna aktualizacja ulepszy także wprowadzone w lutym zmiany mające ograniczyć złe zachowania graczy. Gdy będziemy się bronili przed atakiem innego użytkownika, to gra nie potraktuje nas jako agresora i nie ściągnie nam na głowę łowców nagród. Osoby, które popadną w niesławę, będą mogły zostać zamordowane bez żadnych negatywnych konsekwencji. Wszystko to obejmie jednak tylko eksplorację otwartego świata. Z działania tego systemu wyłączone będą misje i eventy.

Gracze będą mogli również wybrać między dwoma stylami rozgrywki. Ofensywny przypominać ma to, co gra oferuje obecnie. Z kolei defensywny pozwoli nam skoncentrować się na eksploracji i zabawie w świecie gry. Takich graczy nie będzie można złapać lassem, ani zabić trafieniem krytycznym. Jeśli jednak sami zainicjują agresję, to zostaną przestawieni na styl ofensywny i zyskają niesławę.

Patch zaoferuje również ulepszenia systemu kreacji postaci oraz doda dzienne wyzwania. Ponadto do wirtualnego arsenału dołączy rewolwer LeMat, znany z pierwszego Red Dead Redemption.

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 ukazało się 26 października ubiegłego roku w wersjach na konsole Xbox One i PlayStation 4. Miesiąc później wystartowała beta Red Dead Online.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Red Dead Online - poradnik do gry