Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2020, 13:02

autor: Aquma

Gracze przemieniają się w zwierzęta, to nowość w Red Dead Online

Najnowsza aktualizacja wprowadziła do Red Dead Online mechanikę pozwalającą przemienić się w jelenia. Transformacja wymaga zebrania kilku roślin i udania się w określone miejsce na mapie.

Gracze przemieniają się w zwierzęta, to nowość w Red Dead Online - ilustracja #1
Red Dead Online otrzymało nową, nietypową funkcję.

W SKRÓCIE:

  1. w RDR Online pojawiła się możliwość zmieniania się w zwierzęta;
  2. by przejść transformację trzeba wykonać zadanie dla Harriet Davenport – zebrać pięć roślin i powąchać błoto w Little Creek River.
  3. przemiana utrzymuje się przez kilka minut.

Ostatnia aktualizacja dla Red Dead Online wprowadziła do gry dość nietypową funkcję. Gracze otrzymali możliwość przemieniania się w zwierzęta – a w zasadzie zwierzę, bo na razie dostępna jest wyłącznie transformacja w jelenia. Jednak niewykluczone, że w przyszłości lista rozszerzy się o inne stworzenia, np. króliki, dziki czy oposy.

Transform into a Whitetail Buck lol (with flower locations) from r/reddeadredemption

Przemiana jest powiązana z zadaniem od niejakiej Harriet Davenport. Gracz musi zebrać pięć sztuk konkretnej rośliny (Harrietum Officinalis). Można je znaleźć w różnych miejscach w świecie gry, m.in. w pobliżu Valentine, Strawberry czy rzeki Kamassa. Poniżej znajdziecie przydatną mapę stworzoną przez użytkownika Githuba o nicku Jean Ropke. Warto odnotować, że jednego dnia można podnieść tylko jeden pakiet (pięć sztuk) Harrietum Officinalis.

Gracze przemieniają się w zwierzęta, to nowość w Red Dead Online - ilustracja #2
Lokacje, w których można trafić na Harrietum Officinalis.

Mając rośliny, musicie wybrać się do drzewa widocznego na ulotce otrzymanej od Harriet – znajduje się ono w Little Creek River. Następnie wystarczy powąchać błoto w pobliżu pnia i można cieszyć się nową, zwierzęcą formą. Należy zaznaczyć, że transformacja jest aktywna zaledwie kilka minut, więc miejcie to na uwadze.

  1. Wrażenia z bety Red Dead Online – chaos i drożyzna
  2. Red Dead Online – poradnik
  3. Red Dead Redemption 2 – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Red Dead Online

Red Dead Online