Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2020, 11:23

autor: Aquma

Niesamowite detale RDR2 - zwierzęta w grze vs. rzeczywistość

Na kanale Red Dead Online Guides pojawił się krótki film poświęcony zachowaniu zwierząt w Red Dead Redemption 2. Materiał prezentuje niesamowite przywiązanie do szczegółów, które cechuje produkcję Rockstar Games. Wirtualne zwierzaki zachowują się dokładnie tak, jak w rzeczywistości.

Z niektórymi futrzakami w RDR2 lepiej nie zadzierać bez przygotowania. - Niesamowite detale RDR2 - zwierzęta w grze vs. rzeczywistość - wiadomość - 2020-02-25
Z niektórymi futrzakami w RDR2 lepiej nie zadzierać bez przygotowania.

W SKRÓCIE:

  1. na kanale Red Dead Guides pojawił się film poświęcony zachowaniu zwierząt w RDR2;
  2. stworzenia zachowują się bardzo realistycznie.

Na kanale Red Dead Online Guides pojawił się film poświęcony zachowaniu zwierząt w Red Dead Redemption 2 – westernowym megahicie od brytyjskiej firmy Rockstar Games. Celem jest ukazanie porażającego przywiązania do detali, którym cechuje się omawiana produkcja. Zwierzęta zachowują się, jak żywe.

Zwierzaki wykonują przeróżne czynności typowe dla swojego gatunku. Przykładowo psy chętnie tarzają się w błocie, drapieżniki – np. orły czy niedźwiedzie – polują, zaś padlinożercy pożywiają się znalezionymi ciałami innych zwierząt (świnie nie pogardzą też ludzkimi zwłokami). Stworzenia obecne w grze reagują też naturalnie na różnego rodzaju zdarzenia (np. pogodę) i rywalizują ze swoimi naturalnymi wrogami. Warto odnotować, że wirtualne zwierzęta zachowują się bardzo podobnie do swoich odpowiedników z prawdziwego świata.

Film jest początkiem serii, więc możemy spodziewać się kolejnych materiałów tego typu. Inna sprawa, że tak naprawdę niekoniecznie są potrzebne… Red Dead Redemption 2 zostało już chyba wychwalone na wszelkie możliwe sposoby – i bardzo słusznie, bo to bez wątpienia jedna z najlepszych gier kończącej się generacji.

Przypominamy, że omawiany tytuł jest dostępny od października 2018 r. na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Rok później produkcja trafiła także na komputery.

  1. Red Dead Redemption 2 – strona oficjalna
  2. Red Dead Redemption 2 – poradnik
  3. Recenzja gry Red Dead Redemption 2 – sandbox na „dychę”
  4. Gram w RDR2 na PC i – o rety – jaka to piękna katastrofa!