Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2024, 21:48

autor: Zuzanna Domeradzka

Kolejne DLC do The Sims 4 za darmo od Electronic Arts. Ten prezent odbiorą gracze PC i konsolowi

Electronic Arts z okazji rozpoczęcia wiosennych wyprzedaży w niektórych cyfrowych sklepach udostępniło za darmo DLC do The Sims 4. Na odebranie akcesorium Zabawa na podwórku jest sporo czasu.

Źródło fot. EA
i

Z okazji zbliżającego się początku wiosny na Steamie oraz w Epic Games Store rozpoczęły się duże wyprzedaże. Takowa wystartowała również w sklepie firmy Electronic Arts, która świętuje również rozdawnictwem DLC do swojej hitowej produkcji. Od dzisiaj można za darmo odebrać akcesorium pt. Zabawa na podwórku do gry The Sims 4.

Promocja potrwa dość długo, gdyż zakończy się 13 kwietnia o godzinie 19:00. Co istotne, dotyczy ona wszystkich platform, na które wyszła „podstawka”, tj. PC-tów, konsol PlayStation 4 i Xbox One. Na „blaszakach” DLC odbierzecie na Steamie, w Epic Games Store lub bezpośrednio w aplikacji EA.

Odbierz DLC Zabawa na podwórku na Steamie

Odbierz DLC Zabawa na podwórku w Epic Games Store

Odbierz DLC Zabawa na podwórku w EA App

Zabawa na podwórku nie jest pakietem rozgrywki oferującym nowe mechaniki, a akcesorium wprowadzającym do gry dodatkowe przedmioty. W ramach tego DLC otrzymujemy:

  1. 40 nowych obiektów w trybie budowania, w tym wodną ślizgawkę, która schłodzi Simów i zapewni im rozrywkę (można robić na niej sztuczki), a także dekoracje do ogrodu;
  2. 25 obiektów w trybie stwórz Sima (fryzury i ubrania).

Nie jest to pierwsze takie rozdawnictwo zorganizowane od EA, gdyż pod koniec zeszłego roku mogliśmy za darmo zdobyć akcesorium Mój pierwszy zwierzak (wtedy tylko na PC). Można więc mieć nadzieję, że w przyszłości pojawią się podobne okazje do zgarnięcia innych mniejszych dodatków.

Warto przy okazji wspomnieć, iż w ramach wiosennych wyprzedaży na Steamie, w sklepie „Elektroników” i w Epic Games Store można w obniżonych cenach zakupić niektóre pakiety do The Sims 4. Na platformie firmy Valve taniej dorwiecie takie dodatki, jak Star Wars: Wyprawa na Batuu (53,94 zł), Koty i psy (75,96 zł) czy Do wynajęcia (142,42 zł).