Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2011, 09:45

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Killing Floor oraz Homefront o 75% taniej w serwisie Steam

Na łamach serwisu dystrybucji cyfrowej Steam dostępne są gry Homefront oraz Killing Floor w obniżonych cenach. Tę drugą produkcję przez najbliższy weekend możemy testować zupełnie za darmo.

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam przeceniono gry Homefront oraz Killing Floor. Tą ostatnią możemy dodatkowo zupełnie za darmo testować przez najbliższy weekend.

Cenę strzelaniny Killing Floor obniżono o 75% i obecnie kupimy ją za 3,74 euro (ok. 17 złotych). Jeśli chcielibyście wcześniej sprawdzić ją w akcji, to możecie bez jakichkolwiek opłat ściągnąć na dysk twardy pełną wersję i do godziny 19:00 w poniedziałek testować jej możliwości.

Killing Floor oraz Homefront o 75% taniej w serwisie Steam - ilustracja #1
Killing Floor

Do tego samego momentu obowiązuje także promocyjna cena na grę, którą można zakupić nie tylko jako samodzielny produkt, ale i w pakiecie z sześcioma dodatkami DLC za 6,05 euro (ok. 27 złotych). Pojedyncze rozszerzenia przeceniono jedynie o 50% (nie licząc Steampunk Character Pack 2), więc najbardziej opłaca się zakup pełnego zestawu.

Warto dodać, że nawet w przypadku nabycia samej pełnej wersji otrzymamy trzy darmowe dodatki DLC. Jednym z nich jest Twisted Christmas 2 Content Pack, w skład którego wchodzi nowy poziom Ice Cave oraz świąteczny utwór muzyczny. Z kolei w ramach Winter Weapon Pack znajdziemy siedem niedostępnych wcześniej broni, a pakiet Level Up przynosi ze sobą trzy mapy, siedem kolejnych rodzajów pukawek, jedną klasę atutów (Demolition) i wiele innych nowości, o których przeczytacie na stronie Killing Floor w serwisie Steam.

 1. Killing Floor – 3,74 euro (ok. 17 zł)
 2. Killing Floor Bundle – 6,05 euro (ok. 27 zł)
 3. Killing Floor: Steampunk Character Pack – 0,74 euro (ok. 3,30 zł)
 4. Killing Floor: „London’s Finest” Character Pack – 0,74 euro (ok. 3,30 zł)
 5. Killing Floor: PostMortem Character Pack – 0,74 euro (ok. 3,30 zł)
 6. Killing Floor: Nightfall Character Pack – 0,74 euro (ok. 3,30 zł)
 7. Killing Floor: Outbreak Character Pack – 0,89 euro (ok. 4 zł)
Killing Floor oraz Homefront o 75% taniej w serwisie Steam - ilustracja #2
Homefront

Równocześnie w ramach promocji Daily Wishlist Giveaway udostępniono strzelaninę Homefront za 4,99 euro (ok. 22 złotych). Tym samym grę możemy zdobyć taniej o 75% w stosunku do standardowej oferty, podobnie jak trzy dodatki DLC. W tym przypadku nie mamy wiele czasu do namysłu, bo niższa cena obowiązuje tylko do godziny 19:00.

Przez cały czas macie również szansę na wygranie dziesięciu wybranych przez siebie produkcji z serwisu Steam. Jeśli chcecie wziąć udział w losowaniu, wystarczy wejść na stronę tytułu objętego promocją Daily Wishlist Giveaway. Jedynym warunkiem jest posiadanie przynajmniej dziesięciu gier na własnej liście życzeń w usłudze Steam (szczegóły w tej wiadomości).

 1. Homefront – 4,99 euro (ok. 22 zł)
 2. Homefront: Fire Sale Map DLC – 0,49 euro (ok. 2,20 zł)
 3. Homefront: Express 870 Shotgun – 0,17 euro (ok. 0,75 zł)
 4. Homefront – The Rock Map Pack - 0,87 euro (ok. 4 zł)