Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 grudnia 2017, 08:59

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Darmowy Homefront raz jeszcze i weekend z Homefront: The Revolution

Darmową grą na dziś jest strzelanka Homefront z 2011 roku. Tym razem źródłem promocji jest Steam. Dodatkowo do niedzieli możecie bez ponoszenia kosztów bawić się kontynuacją rzeczonej gry - Homefront: The Revolution.

W ostatnim czasie pojawiło się wiele promocji, w ramach których za darmo dostajemy PC-towe produkcje. Kolejną przygotowała firma Deep Silver, która rozdaje strzelankę Homefront z 2011 roku. By załapać się na jeden egzemplarz, wystarczy posiadać konto na platformie Steam, a następnie udać się na podlinkowaną niżej stronę i dokonać „zakupu”. Nie zwlekajcie jednak zbyt długo, gdyż z oferty można skorzystać tylko dziś do godziny 19:00 czasu polskiego. Co ciekawe, dosłownie kilka dni temu tytuł rozdawany był w Humble Store, więc jeżeli przegapiliście tamtą promocję, to nadróbcie zaległości teraz.

Homefront może i nie jest super strzelanką, ale jak dają za darmo, to nie warto stawiać oporu. - Darmowy Homefront i weekend z Homefront: The Revolution - wiadomość - 2017-12-15
Homefront może i nie jest super strzelanką, ale jak dają za darmo, to nie warto stawiać oporu.
Homefront w skrócie:
  1. strzelanka FPP z 2011 roku;
  2. rozdawana za darmo na PC-tach;
  3. w Homefront: The Revolution można grać za darmo do niedzieli do 22:00 i kupić grę w promocyjnej cenie.

Oprócz tego do niedzieli do godziny 22:00 czasu polskiego możecie bawić się bez ponoszenia kosztów w Homefront: The Revolution – kontynuację pierwszej z wymienionych produkcji. W grze trafiamy do okupowanych przez wojska Korei Północnej USA, a dokładniej pisząc do Filadelfii. Tam poznajemy losy członków ruchu oporu, przygotowujących się do rewolucji.

Produkcja ukazała się w maju 2016 roku i okazała się niezłą, ale zdecydowanie nie rewelacyjną strzelanką. Teraz możecie sprawdzić ją za darmo, a jeżeli spodoba Wam się zabawa, to tytuł kupicie w obniżonej cenie. Do poniedziałkowego wieczoru sprzedawany jest za 26,99 zł.