Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 października 2005, 14:08

Już dziś premiera filmu Doom!

Po kilku miesiącach oczekiwania, wszyscy fani gier z serii Doom mogą wreszcie zobaczyć film, który oficjalnie korzysta z legendarnej marki. Obraz wyreżyserowany przez Andrzeja Bartkowiaka ma dziś swoją premierę, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w naszym kraju. Premierze filmu w Polsce towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje.

Po kilku miesiącach oczekiwania, wszyscy fani gier z serii Doom mogą wreszcie zobaczyć film, który oficjalnie korzysta z legendarnej marki. Obraz wyreżyserowany przez Andrzeja Bartkowiaka ma dziś swoją premierę, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w naszym kraju.

Premierze filmu w Polsce towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje. W krakowskim centrum Cinema-City Zakopianka w najbliższy weekend zostaną rozstawione zestawy komputerowe, na których będzie można zmierzyć się nie tylko w popularnych grach akcji, ale również zapoznać się z ostatnią odsłoną serii Doom, która stanowi pierwowzór omawianego filmu. Oprócz tego będzie można wziąć udział w kilku turniejach sieciowych i zdobyć upominki: gry, plakaty, koszulki oraz inne gadżety przygotowane przez Cinema-City Zakopianka. Zapraszamy!

Już dziś premiera filmu Doom! - ilustracja #1

Fabuła filmu Doom opowiada o perypetiach grupy świetnie wyszkolonych komandosów, którzy zostają wysłani do marsjańskiej bazy Olduvai, w celu odnalezienia zaginionych naukowców. Oddział wojskowy nie podejrzewa, że w najdalszych zakamarkach stacji czają się potwory pragnące tylko jednej rzeczy – ludzkiego mięsa. Głównymi bohaterami filmu są John „Reaper” Grimm (Karl Urban), dr Samantha Grimm (Rosamund Pike) oraz Sarge (Dwayne „The Rock” Johnson).

Wrażenia z pokazu przedpremierowego możecie już przeczytać na łamach naszego serwisu.