Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 czerwca 2018, 12:50

Jutro startuje Steam Summer Sale

Już jutro, o godzinie 19:00 czasu polskiego, rozpocznie się Steam Summer Sale. W jej ramach na platformie firmy Valve będzie można zakupić mnóstwo gier w atrakcyjnych cenach. Lista ofert nie jest na razie znana.

Czujecie dziwne świerzbienie w okolicach kieszeni, w której zwykle trzymacie swój portfel? To wyraźny znak, że zbliża się kolejna wielka wyprzedaż na platformie Steam, tym razem zorganizowana z okazji rozpoczynającego się lata. Zgodnie z informacjami podanymi na początku maja przez serwis Steam Database, wystartuje ona jutro, tradycyjnie około godziny 19:00 czasu polskiego. Odliczanie trwa na tej stronie. Niestety, wciąż nie mamy pewności, jak długo będzie trwała Steam Summer Sale 2018, lecz patrząc na ubiegłoroczne edycje tej wyprzedaży, możemy założyć, że będą to około dwa tygodnie. Niestety, na razie nie znamy listy gier, które zostaną przecenione z okazji zbliżającej się wyprzedaży. Z pewnością jednak zobaczymy na niej sporo interesujących tytułów.

I po połowie wypłaty… / Źródło: comicbook.com - Jutro startuje Steam Summer Sale - wiadomość - 2018-06-21
I po połowie wypłaty… / Źródło: comicbook.com

Jeśli nie możecie się doczekać startu Steam Summer Sale i korci Was, by wydać swoje pieniądze już teraz, możecie skorzystać z jednej z trwających właśnie na platformie firmy Valve mniejszych promocji. W ich ramach można zakupić w atrakcyjnych cenach między innymi Life is Strange, Railway Empire, Frostpunk, NiOh: Complete Edition i Dying Light, których sequele zostały zapowiedziane podczas ubiegłych targów E3, oraz Trine 2: Complete Edition. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami.