Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 listopada 2015, 12:12

autor: Góral

Jesieniobranie czas zacząć - w promocji Dead Rising 3, LEGO Jurassic World, NBA 2K15 i inne

W sklepie Muve.pl rozpoczęła się kolejna duża wyprzedaż. W ramach Jesieniobrania przecenionych zostanie około 350 pozycji, a na pierwszy ogień poszły takie tytuły jak Borderlands: The Pre-Sequel!, Dead Rising 3: Apocalypse Edition, LEGO Jurassic World czy też NBA 2K15.

W sklepie Muve.pl postanowiono zorganizować kolejną promocję z cyklu „…branie”. Po Zimobraniu, Wiosnobraniu i Latobraniu przyszedł czas na Jesieniobranie. Akcja potrwa do niedzieli do godziny 12:00 i obejmie łącznie 350 gier i dodatków na komputery PC. Jak zawsze nowe oferty będą pojawiać się codziennie o godzinie 12:00, a w ostatni dzień (czyli od południa w sobotę) powrócą wcześniejsze promocje. W pierwszym dniu wyprzedaży przeceniono około 80 pozycji w tym Borderlands: The Pre-sequel!, Dead Rising 3 Apocalypse Edition, LEGO Jurassic World czy też NBA 2K15.

Jesieniobranie - z drzew spadają liście, a w Muve.pl ceny gier. - Jesieniobranie czas zacząć - w promocji Dead Rising 3, LEGO Jurassic World, NBA 2K15 i inne - wiadomość - 2015-11-17
Jesieniobranie - z drzew spadają liście, a w Muve.pl ceny gier.

Wybrane oferty pierwszego dnia Jesieniobrania: