Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2010, 13:35

Jakie mapy znajdziemy w beta testach Halo: Reach?

Jak już informowaliśmy, 3 maja wystartuje beta Halo: Reach, do której będą mogli przystąpić posiadacze Halo 3: ODST posiadający jednocześnie złoty abonament Xbox Live. Chcąc podkręcić atmosferę Bungie ujawniło serwisowi IGN jakie cztery mapy udostępnione zostaną w testach.

Jak już informowaliśmy, 3 maja wystartuje beta Halo: Reach, do której będą mogli przystąpić posiadacze Halo 3: ODST posiadający jednocześnie złoty abonament Xbox Live.Chcąc podkręcić atmosferę oczekiwania, studio Bungie ujawniło serwisowi IGN jakie cztery mapy udostępnione zostaną w testach.

Overlook

Jakie mapy znajdziemy w beta testach Halo: Reach? - ilustracja #1

 

Mapa w stylu znanego z Halo 3 High Ground przystosowana do trybu Generator Defense. Na szczycie wzgórza znajduje się doskonała pozycja obronna dla Spartan, natomiast gracze wcielający się w grupę Elite będą musieli wspiąć się po wzgórzu i zniszczyć generatory znajdujące się na jego szczycie. Zadaniem ludzi jest oczywiście do tego nie dopuścić. Po zakończeniu rundy strony zamieniają się miejscami. Mapa ta jest zmodyfikowaną wersją lokacji z kampanii dla pojedynczego gracza. Pozostałe trzy poziomy udostępnione w becie zostały zaprojektowane specjalnie dla trybu multiplayer.

Swordbase

Jakie mapy znajdziemy w beta testach Halo: Reach? - ilustracja #2

 

Przystosowana do trybów Slayer i Headhounter. Przypomina znane z poprzednich części poziomy Prisoner oraz Boarding Action. To mała, asymetryczna mapa osadzona w wysokim atrium. Szybki pionowy transport zapewniają trzy działa wystrzeliwujące postacie graczy, a ruch poziomy odbywa się głównie na wąskich mostach i kładkach. To jedna z tych lokacji, w których będzie można naprawdę zaszaleć z jetpackami. Zgodnie z nazwą nie zabraknie też ma tym poziomie słynnych mieczy energetycznych.

Boneyard

Jakie mapy znajdziemy w beta testach Halo: Reach? - ilustracja #3

 

Mapa przystosowana do trybu Invasion. Cechuje się dużymi przestrzeniami zdolnymi pomieścić bez problemu 12 graczy. Z dostępnych w testach poziomów to właśnie Boneyard jest najbardziej przystosowany do wykorzystania pojazdów.

Powerhouse

Jakie mapy znajdziemy w beta testach Halo: Reach? - ilustracja #4

 

Mapa idealna do trybów Slayer i Headhounter i dająca olbrzymie pole do popisu jetpackom