Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2021, 19:12

Humankind już w Xbox Game Pass; sporo hitów w ofercie na 2. połowę sierpnia

Poznaliśmy listę gier, które trafią do usługi Xbox Game Pass w drugiej połowie sierpnia. Wiele z nich, w tym debiutujące dziś Humankind, będzie dostępnych na premierę, m.in. Psychonauts 2, 12 Minutes i Myst.

Poznaliśmy listę tytułów, które trafią do usług Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate w drugiej połowie sierpnia. Tym razem czeka nas sporo gier, które będą dostępne w usłudze Microsoftu od premiery. Od dziś w ramach abonamentu możecie pobrać bardzo dobrą strategię Humankind, za dwa dni ściągnięcie obiecujące Twelve Minutes, a za ponad tydzień – Psychonauts 2 oraz Myst, czyli remake klasyka z 1993 roku. Nie brakuje również nieco mniej znanych, acz interesujących produkcji. Pełną listę tytułów, które wejdą do Game Passa, a także tych, które opuszczą usługę (wraz z platformami i datami), znajdziecie poniżej.

Nowości w Xbox Game Pass:

Xbox Game Pass wkrótce opuszczą:

Z usługi „zielonych” niestety regularnie znikają też niektóre gry. Nie inaczej będzie tym razem, choć trzeba przyznać, że nie ma na co narzekać, bo np. Blair Witch było dostępne w Xbox Game Pass od premiery, tj. od 30 sierpnia 2019 roku, a fani koszykówki za niecały miesiąc otrzymają od 2K nową odsłonę serii NBA, która z czasem także może zawitać do abonamentu Microsoftu. Natomiast kolejne pozycje, które będą dostępne w jego ramach, zostaną ujawnione na początku września. Jeśli zastanawiacie się, jakie to mogą być produkcje, polecam Wam zapoznać się z poniższym materiałem.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej