Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2021, 17:28

Humankind - rywal Civilization od premiery będzie w Xbox Game Pass na PC [Aktualizacja]

Ogłoszono kolejny tytuł, który od dnia premiery będzie znajdował się usłudze Xbox Game Pass. Jest nim strategia 4X Humankind. Produkcja zmierza tylko na PC.

Aktualizacja

Amplitude Studios opublikowało zwiastun, który obrazuje skalę Humankind. Wynika z niego, że w czasie zabawy będziemy w stanie stworzyć 1,5 miliona unikalnych cywilizacji, które będą mogły się rozwijać na 10 biomach. W czasie walk wykorzystamy natomiast 129 różnych jednostek. Cały trailer możecie zobaczyć poniżej.

Oryginalna treść

Microsoft ogłosił kolejny tytuł, który od dnia premiery będzie znajdował się usłudze Xbox Game Pass. Jest nim Humankind, które trafi na rynek 17 sierpnia. Produkcja będzie dostępna wyłącznie na PC.

Humankind to turowa strategia 4X wzorowana na cyklu Sid Meier's Civilization. Podczas gry obejmujemy kontrolę nad wybraną nacją i prowadzimy ją przez kolejne epoki – od starożytności po współczesność. Oprócz dbania o własny lud należy również nawiązywać stosunki z innymi narodami. Cechą charakterystyczną produkcji jest możliwość swobodnego kreowania własnej cywilizacji na bazie 60 historycznych kultur. Tytuł będzie zawierać polską wersję językową (tylko napisy).

  1. Graliśmy w Humankind - Cywilizacja na hardcorze