Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 stycznia 2022, 09:08

Warner Bros. ponownie dementuje plotki o opóźnieniach Hogwarts Legacy i Gotham Knights

Hogwarts Legacy i Gotham Knights ukażą się zgodnie z zapowiedziami, czyli w 2022 roku. Wątpliwości rozwiał na Twitterze Jason Kilar, prezes WarnerMedia.

Jeśli niedawne zapewnienia o premierze Hogwarts Legacy w tym roku były dla Was niewystarczające, mamy kolejne oficjalne potwierdzenie. Jason Kilar, prezes WarnerMedia, wspomniał o planach firmy na 2022 rok, obejmujących debiuty gier (m.in. Hogwarts Legacy oraz Gotham Knights). Co prawda nie wymienił tych pozycji z nazwy, ale do tego samego wpisu na Twitterze podpiął grafiki z obydwu tytułów.

Warner Bros. dementuje plotki o opóźnieniach Hogwarts Legacy i Gotham Knights - ilustracja #1
Źródło: Jason Kilar na Twitterze.

Wytwórnia Warner Bros. dawno potwierdziła, że zarówno Hogwarts Legacy, jak i Gotham Knights zobaczymy w 2022 roku. Jednakże od miesięcy nie pojawiły się żadne nowe informacje na temat tych gier, a przecież miały one ukazać się jeszcze w zeszłym roku.

Do niedawna jedynymi nowymi doniesieniami były sprzeczne plotki na temat terminu premiery Hogwarts Legacy. Według jednych źródeł tytuł ma ukazać się zgodnie z planem i wkrótce zobaczymy filmik prezentujący rozgrywkę. Inni informatorzy twierdzili, że Hogwarts Legacy zaliczy opóźnienie aż do 2023 roku. Na razie, w świetle wypowiedzi Jasona Kilara, za prawdziwą wypada uznać tę pierwsza opcję.