Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2021, 17:59

Premiera Gotham Knights przeniesiona na 2022 rok

Warner Bros. Games Montreal ogłosiło, że premiera Gotham Knights została przeniesiona. Produkcja trafić ma w nasze ręce dopiero w przyszłym roku.

Gotham Knights trafi na rynek później, niż zapowiadano. Na oficjalnym koncie Twitter produkcji pojawił się krótki komunikat mówiący, że jej premiera zostaje przeniesiona na 2022 rok. Twórcy tłumaczą, że „chcą dać grze więcej czasu”. Dzięki temu mamy otrzymać możliwie najlepszy jakościowo tytuł. Jednocześnie zapowiedziano, że w ciągu najbliższych miesięcy poznamy więcej informacji na jego temat.

Gotham Knights zostało zapowiedziane w sierpniu 2020 roku w czasie imprezy DC FanDome. Ma to być RPG akcji rozwijające pomysły z serii Batman: Arkham. W grze będziemy obserwować poczynania czworga wychowanków Batmana – Nightwinga, Robina, Batgirl oraz Red Hooda – którzy po zniknięciu swojego mentora próbują przywrócić porządek w Gotham. Za produkcję tytułu odpowiada Warner Bros. Games Montreal. Docelowo produkcja ma trafić na PC, PlayStation 4, PS5, Xboksa One i Xboksa Series X|S.

  1. Gotham Knights – oficjalna strona