Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2018, 10:40

autor: AlexB

Hitman Definitive Edition debiutuje na rynku

Dziś swoją premierę ma Hitman: Definitive Edition, czyli specjalna pudełkowa edycja ostatniej odsłony przygód Agenta 47, przeznaczona wyłącznie na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Zawiera ona wszystkie epizody i szereg dodatków specjalnych.

Nie wszystkim przypadła do gustu ostatnia część Hitmana. Gracze krytykowali przede wszystkim decyzję o podzieleniu tytułu na epizody oraz niezbyt wciągający wątek fabularny. Sam model zabawy wciąż jednak potrafi wciągnąć, co przełożyło się na całkiem zadowalające wyniki sprzedaży. W najbliższych miesiącach mogą się one wyraźnie poprawić. Wszystko dzięki Hitman: Definitive Edition - specjalnej, pudełkowej edycji dzieła studia Io-Interacive, wydawanej przez firmę Warner Bros. Interactive Entertainemnt. Dziś wylądowała ona na półkach sklepowych, wyłącznie w wersjach na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Agent 47 wciąż ma kilka niedokończonych spraw. - Hitman Definitive Edition debiutuje na rynku - wiadomość - 2018-05-15
Agent 47 wciąż ma kilka niedokończonych spraw.

Co znajdziemy w Hitman: Definitive Edition? Po pierwsze, całą zawartość wydanego w listopadzie ubiegłego roku Game of the Year Edition, czyli wszystkie siedem epizodów, trzy dodatkowe misje, ponad 700 wyzwań oraz bonusową kampanię, nazwaną Patient Zero. Po drugie, szereg interesujących pakietów, do których możemy zaliczyć:

  • Anniversary Outfit Bundle – paczka zawierająca stroje inspirowane innymi produkcjami studia Io-Interacive – Freedom Fighters, Kane & Lynch oraz Mini Ninjas. Warto zaznaczyć, że w przyszłości będzie ona sprzedawana również oddzielnie w ramach dystrybucji cyfrowej.
  • Hitman Bonus Episode – trzy dodatkowe misje rozgrywające się w Sapienzie i Marakeszu.
  • Hitman: Blood Money Requiem Pack – pakiet zawierający strój Requiem (czyli doskonale znany z ostatniej misji produkcji z 2006 roku biały garnitur), pistolet ICA Chrome oraz... wybuchającą kaczuszkę. Można go również zakupić oddzielnie.

Przypominamy, że obecnie w produkcji jest kolejna odsłona przygód słynnego Agenta 47. Nie jest ona jednak tworzona pod skrzydłami firmy Square Enix, od której studio Io-Interacive samo się wykupiło w połowie ubiegłego roku. Jednak zanim w nią zagramy, warto zainteresować się częścią z 2016 roku, nie tylko ze względu na dzisiejszą premierę Definitive Edition, ale również chociażby na fakt, że prolog tytułu można wypróbować zupełnie za darmo.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach