Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2018, 18:14

autor: Góral

Hitman - nowe wyniki popularności i zapowiedź Definitive Edition

Ekipa Io-Interactive przekazała nowe informacje w sprawie popularności wydanego w 2016 roku Hitmana. Ponadto doczekaliśmy się zapowiedzi wersji Hitman: Definitive Edition.

Hitman - nowe wyniki popularności i zapowiedź Definitive Edition - ilustracja #1

Studio Io-Interactive poinformowało, że Hitman z 2016 roku doczeka się kolejnego wydania, tym razem zatytułowanego Hitman: Definitive Edition. Będzie to specjalna pudełkowa wersja, która zostanie wydana przez firmę Warner Bros. Interactive Entertainment wyłącznie na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Produkcja trafi na sklepowe półki 15 maja. Znajdziemy w niej całą wypuszczoną do tej pory zawartość znaną z „podstawki” oraz Game of the Year Edition, czyli wszystkie epizody, wraz z Patient Zero. Ponadto do zestawu zostaną dorzucone pakiety:

  • Anniversary Outfit Bundle – nowy zestaw zawierający stroje inspirowane grami Freedom Fighters, Kane & Lynch oraz Mini Ninjas;
  • Hitman Bonus Episode (trzy dodatkowe misje w Sapienzie i Marrakeszu);
  • Hitman: Blood Money Requiem Pack, czyli zestaw zawierający strój Requiem, wybuchową kaczuszkę oraz pistolet ICA Chrome.

Pierwszy z wymienionych pakietów w przyszłości pojawi się też w ramach cyfrowej dystrybucji.

Anniversary Outfit Bundle. - Hitman - nowe wyniki popularności i zapowiedź Definitive Edition - wiadomość - 2018-04-04
Anniversary Outfit Bundle.

Ponadto deweloper zdradził, że Hitman od momentu premiery dorobił się grona przeszło 12 milionów graczy, a w zeszłym tygodniu studio zanotowało rekordową liczbę osób bawiących się tego samego dnia, aczkolwiek nie zdradzono, ile ich było. Ponadto nie sprecyzowano, jak policzono ogólny wynik, a należy pamiętać, że Io-Interactive rozdawało w ostatnich miesiącach za darmo dwa epizody – Paryski i ten z akcją w Sapienzie. Bardzo możliwe, że gracze, którzy je pobrali i odpalili, ale nie zakupili reszty zawartości, również wliczani są do tych 12 milionów.

Przypominamy, że w tym roku mamy się doczekać oficjalnej zapowiedzi kolejnego Hitmana, który został potwierdzony kilka miesięcy temu.

Hitman - nowe wyniki popularności i zapowiedź Definitive Edition - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.