Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2018, 18:14

autor: Góral

Hitman - nowe wyniki popularności i zapowiedź Definitive Edition

Ekipa Io-Interactive przekazała nowe informacje w sprawie popularności wydanego w 2016 roku Hitmana. Ponadto doczekaliśmy się zapowiedzi wersji Hitman: Definitive Edition.

Hitman - nowe wyniki popularności i zapowiedź Definitive Edition - ilustracja #1

Studio Io-Interactive poinformowało, że Hitman z 2016 roku doczeka się kolejnego wydania, tym razem zatytułowanego Hitman: Definitive Edition. Będzie to specjalna pudełkowa wersja, która zostanie wydana przez firmę Warner Bros. Interactive Entertainment wyłącznie na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Produkcja trafi na sklepowe półki 15 maja. Znajdziemy w niej całą wypuszczoną do tej pory zawartość znaną z „podstawki” oraz Game of the Year Edition, czyli wszystkie epizody, wraz z Patient Zero. Ponadto do zestawu zostaną dorzucone pakiety:

  • Anniversary Outfit Bundle – nowy zestaw zawierający stroje inspirowane grami Freedom Fighters, Kane & Lynch oraz Mini Ninjas;
  • Hitman Bonus Episode (trzy dodatkowe misje w Sapienzie i Marrakeszu);
  • Hitman: Blood Money Requiem Pack, czyli zestaw zawierający strój Requiem, wybuchową kaczuszkę oraz pistolet ICA Chrome.

Pierwszy z wymienionych pakietów w przyszłości pojawi się też w ramach cyfrowej dystrybucji.

Anniversary Outfit Bundle. - Hitman - nowe wyniki popularności i zapowiedź Definitive Edition - wiadomość - 2018-04-04
Anniversary Outfit Bundle.

Ponadto deweloper zdradził, że Hitman od momentu premiery dorobił się grona przeszło 12 milionów graczy, a w zeszłym tygodniu studio zanotowało rekordową liczbę osób bawiących się tego samego dnia, aczkolwiek nie zdradzono, ile ich było. Ponadto nie sprecyzowano, jak policzono ogólny wynik, a należy pamiętać, że Io-Interactive rozdawało w ostatnich miesiącach za darmo dwa epizody – Paryski i ten z akcją w Sapienzie. Bardzo możliwe, że gracze, którzy je pobrali i odpalili, ale nie zakupili reszty zawartości, również wliczani są do tych 12 milionów.

Przypominamy, że w tym roku mamy się doczekać oficjalnej zapowiedzi kolejnego Hitmana, który został potwierdzony kilka miesięcy temu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach