Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 marca 2018, 11:47

autor: Radosław "Riddick" Kowalczyk

Hitman - epizod w Sapienzie dostępny za darmo

Studio Io-Interactive sprawiło miłą niespodziankę graczom i w ramach pakietu wiosennego udostępniło za darmo drugi epizod Hitmana. Odwiedzamy w nim słoneczną włoską Sapienzę - nie jest to jednak leniwy urlop...

Sapienza dla Agenta 47 bynajmniej nie jest miejscem na odpoczynek. - Hitman - epizod w Sapienzie dostępny za darmo - wiadomość - 2018-03-22
Sapienza dla Agenta 47 bynajmniej nie jest miejscem na odpoczynek.

Twórcy najnowszego Hitmana przygotowali nie lada gratkę. Oprócz możliwości bezpłatnego pobrania prologu epizodu gry, od dziś fani mogą również zagrać za darmo w drugi rozdział historii. Hitman – pakiet wiosenny możecie pobrać na platformie Steam w wersji na systemy Windows oraz z wewnętrznych sklepów konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Promocja potrwa do 3 kwietnia. Każdy, kto zdąży pobrać udostępnioną zawartość, zatrzyma ją na zawsze.

Pierwszy dzień wiosny za nami i choć ziąb nadal gryzie w skórę, to twórcy Hitmana, studio Io-Interactive, postanowili trochę rozgrzać fanów drugim epizodem gry. Najwyraźniej im atmosfera wiosny udzieliła się na dobre, ale tym lepiej dla graczy. Rozdział dodany w ramach bezpłatnego pakietu rozgrywa się w wyjątkowo pięknej Sapienzie, więc zapewne wielu z Was niechętnie powróci z niej do zimnej, polskiej wiosny. Oprócz tego otrzymamy również pełen dostęp do placówki ICA. No dobrze, ale co znajdziemy w pakiecie wiosennym? Całkiem sporo rzeczy.

Zawartość pakietu wiosennego

  • 2 misje fabularne w placówce ICA;
  • 1 misję fabularną w Sapienzie;
  • 14 kontraktów trybu eskalacji (12 w Sapienzie i 2 w ICA);
  • łącznie ponad 160 wyzwań;
  • 24 trofea;
  • dostęp do trybu kontraktów oraz nowych nieuchwytnych celów, jakie mogą pojawić się kiedyś w Sapienzie.

Jak widać, zawartość jest obfita, a i DM bardzo sobie chwalił pobyt Agenta 47 w Sapienzie. Oczywiście postępy poczynione podczas rozgrywki zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, o ile zdecydujecie się na jej zakup.