Harry Potter i Czara Ognia 11 listopada w Polsce

Firma Electronic Arts Polska przedstawia grę „Harry Potter i czara ognia”. Czwarta odsłona przygód Harry'ego Pottera koncentruje się wokół turnieju trójmagicznego, na który zjeżdżają się sławy z całego świata. Interaktywny tryb gry pozwoli doświadczyć ekscytujących momentów z filmu i sprawdzić swoje predyspozycje na czarodzieja.

Electronic Arts Polska Press Release

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma Electronic Arts Polska przedstawia grę „Harry Potter i czara ognia”. Czwarta odsłona przygód Harry'ego Pottera koncentruje się wokół turnieju trójmagicznego, na który zjeżdżają się sławy z całego świata. Interaktywny tryb gry pozwoli doświadczyć ekscytujących momentów z filmu i sprawdzić swoje predyspozycje na czarodzieja.

W grze Harry Potter i czara ognia, licencjonowanej przez Warner Bross, Harry zostaje w tajemniczy sposób wybrany na czwartego uczestnika niebezpiecznych zawodów Trzech Czarnoksiężników. Każdy uczestnik zawodów musi zmierzyć się z ziejącym ogniem smokiem, uratować przyjaciół z lodowatych głębin Czarnego Jeziora, i zbadać tajemnice ogromnego, niebezpiecznego labiryntu. Gracze mogą doświadczyć dreszczu emocji prosto z filmu – od Mistrzostw Świata w Quidditch, aż po mrożący krew w żyłach pojedynek z samym Lordem Voldemortem.

Postaci Harry’ego, Rona i Hermiony są wzorowane na filmowych bohaterach. Całkiem nowy system rzucania zaklęć pozwoli graczom poczuć magię od pierwszego momentu gry. Dzięki interaktywnemu trybowi gry użytkownicy będą mogli połączyć magiczne moce i rzucać zaklęcia mocniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Główne cechy gry:

  • Cała magia filmu – Magiczny świat Harry’ego Pottera wkracza do naszego życia wraz z bohaterami wzorowanymi na postaciach filmowych i niezwykle wiernie odtworzonym otoczeniem. Nowy tryb interaktywny czyni grę jeszcze bardziej ekscytującą.
  • Potężniejsza, lepsza magia – gracze odkryją całkiem nowy system rzucania zaklęć, który pozwoli stać się prawdziwymi mistrzami magii!
  • Gra zespołowa – gracze mogą połączyć siły z przyjaciółmi w czasie poznawania magicznego świata Harryego Pottera, łącząc moce i wspólnie rzucając zaklęcia, by tworzyć potężniejszą magię
  • Motywujący system nagród – gracze mogą użyć “Accio” by ścigać i pochwycić ruchliwe, żywe fasolki, jak również zwiększyć moc Harryego, Rona, i Hermiony za pomocą specjalnych kart.

Gra będzie dostępna w Polsce w od 11 listopada na platformę na platformę CD oraz Playstation 2 w polskiej wersji językowej.

Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter and the Goblet of Fire

PC PlayStation Xbox Nintendo
po premierze

Data wydania: 8 listopada 2005

Informacje o Grze
6.3

GRYOnline

6.8

Gracze

OCEŃ
Oceny
  • EA / Electronic Arts
  • PC
  • PS2
Podobało się?

0

Sony ma konkretną strategię związaną z PlayStation 3

Następny
Sony ma konkretną strategię związaną z PlayStation 3

Burn - powstaje nowy FPS

Poprzedni
Burn - powstaje nowy FPS

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl