Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2012, 21:37

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

Handel używanymi grami w Empikach rusza pełną parą

Od dzisiaj gracze znudzeni posiadanymi egzemplarzami gier w wersjach na konsole Xbox 360 lub PlayStation 3 mogą odsprzedać je w 180 salonach sieci Empik na terenie całej Polski. Firma rozpoczęła również akcję promocyjną, w ramach której za niespełna 20 zł można dokonać "wymiany" ubiegłorocznych bestselerów.

Od dzisiaj w 180 salonach sieci Empik na terenie całej Polski można sprzedawać i kupować używane gry w wersjach na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Dodatkowo firma przygotowała specjalną promocję dla graczy, dzięki której największe hity ubiegłego roku, jak Battlefield 3 czy Batman: Arkham City, można wymienić na inne bestselery, dopłacając jedynie 19,99 zł.

O zainteresowaniu sieci Empik rynkiem gier używanych informowaliśmy w ubiegłym roku. W maju ruszyła pilotażowa akcja, która objęła pięć salonów (w Warszawie, Gdański, Elblągu, Krakowie i Łodzi). Zainteresowanie okazało się na tyle duże, że szefostwo firmy zdecydowało się rozszerzyć działalność związaną z kupowaniem i sprzedażą gier używanych na całą Polskę. Jak czytamy w oficjalnej notce prasowej:

„To nie lada gratka dla wszystkich multimedialnych maniaków, którzy szukają okazji, aby wreszcie pozbyć się gier na konsolę od dłuższego czasu przysłowiowo zalegających na ich półkach. Każdy z Klientów może przynieść do dowolnego salonu Empik swoją grę na konsolę PlayStation 3 lub Xbox 360, sprzedać ją, a w zamian otrzymać kartę prezentową - do wykorzystania na dowolne produkty dostępne w ofercie Empiku”.

Handel używanymi grami w Empikach rusza pełną parą - ilustracja #1

Przypomnijmy, że cennik odsprzedaży gier jest sztywny. Aktualne stawki oferowane za poszczególne tytuły znaleźć można na stronie internetowej Empiku. Zainteresowanym polecamy również zapoznanie się z regulaminem usługi.

Z okazji rozpoczęcia handlu używanymi grami na ogólnopolską skalę firma przygotowała akcję promocyjną dla graczy. Posiadacze gier: Battlefield 3, Call of Duty: Modern Warfare 3, Batman: Arkham City, FIFA 12, Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, The Elder Scrolls V: Skyrim bądź Assassin's Creed: Revelations w wersji na konsolę Xbox 360 lub PlayStation 3 mogą wymienić je na inne używane egzemplarze tytułów z tej listy, dopłacając jedynie 19,99 zł. Promocja potrwa do 7 lutego lub do wyczerpania zapasów.