Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2012, 07:03

Mieszkańcy Galaktyki

Star Wars: The Old Republic oferuje przy tworzeniu postaci szeroki wybór różnorodnych grywalnych ras. Stanowią one jednak jedynie ułamek wszystkich istot zamieszkujących Galaktykę. Poza nimi spotkacie też inne rozumne gatunki, droidy oraz zwierzęta.

Mieszkańcy Galaktyki - ilustracja #1

Gwiezdne Wojny słyną z niesamowitej różnorodności fantastycznych istot. Co prawda ludzie zawsze odgrywali kluczową rolę we wszystkich filmach z serii, ale jednocześnie nie da się ukryć, że świat ten zawdzięcza popularność m.in. bogactwu przewijających się przez ekran obcych ras, pomysłowych droidów i egzotycznych zwierząt. Star Wars: The Old Republic kontynuuje tę tradycję i przy zaludnianiu wirtualnego uniwersum autorzy pełnymi garściami czerpali nie tylko z filmów, ale również z komiksów, książek i seriali animowanych.

Autorzy umożliwili graczom wcielanie się w dziewięć grywalnych ras. Natomiast pozostałych mieszkańców Galaktyki możemy generalnie podzielić na trzy kategorie:

Mieszkańcy Galaktyki - ilustracja #2 RASY NIEGRYWALNE

W tej grupie znajdziemy wszystkie rozumne istoty zamieszkujące świat gry. Część z nich spotkamy jako postacie niezależne lub wrogów, a inne dołączą do naszej załogi jako kompani. Większość z tych istot posiada humanoidalną budowę ciała, choć zdążają się wyjątki, takie jak np. Huttowie.

Mieszkańcy Galaktyki - ilustracja #3 DROIDY

Droidy to roboty wyposażone w sztuczną inteligencję. Maszyny te występują w wielu typach i modelach o różnych przeznaczeniach. Podczas przygód możecie spotkać zarówno droidy specjalizujące się w wiedzy o etykiecie, jak i mechanicznych zabójców. Niektóre z tych robotów staną się waszymi wrogami, a inne służyć wam będą pomocą.

Mieszkańcy Galaktyki - ilustracja #4 ZWIERZĘTA

Wśród istot zamieszkujących uniwersum Gwiezdnych Wojen nie mogło zabraknąć też zwierząt. Świat ten jest domem dla wielu różnorodnych gatunków – dużych i małych, łagodnych i agresywnych.