Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2012, 08:31

autor: Hed

Carrier Command: Gaea Mission – gra twórców ArmA pojawi się w II kwartale tego roku

Twórcy serii ArmA podali przybliżoną datę premiery swojej nowej gry, czyli Carrier Command: Gaea Mission. Produkcja będąca przeróbką hitu sprzed lat pojawi się w II kwartale tego roku. Deweloper ujawnił kilka nowych informacji na jej temat.

Firma Bohemia Interactive zapowiedziała, że gra Carrier Command: Gaea Mission zostanie wydana w drugim kwartale tego roku. Producent z Czech pochwalił się też paroma nowymi obrazkami i skomentował tak długi okres ciszy w temacie odświeżonej wersji hitu sprzed lat. Twórcy świetnej serii ArmA po prostu pracowali nad doszlifowaniem szczegółów gry.

W Carrier Command wcielimy się w dowódcę lotniskowca, który staje do walki o terytorium. Połączenie takich aspektów jak przejmowanie wysp, zarządzanie surowcami i podejmowanie wyzwań kampanii wymaga czasu oraz precyzji. Jan Kunt z Bohemia Interactive zapewnił, że wszystkie elementy gry układają się już w całość, więc studio w końcu może o niej mówić.

Carrier Command: Gaea Mission – gra twórców ArmA pojawi się w II kwartale tego roku - ilustracja #1

Z ostatnich materiałów na temat gry dowiedzieliśmy się, że trafi ona na także Steama i w dniu premiery nie będzie zawierała trybu multiplayer. Autorzy chcą dodać go w przyszłym dodatku – priorytetem jest jednak stworzenie ciekawej kampanii. Wkrótce Bohemia podejmie też kwestie modyfikowania gry oraz edytora misji, które na pewno interesują wielu pecetowych graczy.

O Carrier Command usłyszeliśmy pierwszy raz w 2008 roku. Produkcja studia Bohemia Interactive jest przeróbką jednej z najciekawszych gier lat 80. XX wieku. Gaea Mission pozwoli zasiąść w fotelu dowódcy lub pokierować bezpośrednio pewnymi pojazdami. Zgodnie ze stroną gry, ma ona trafić na wszystkie „ważne platformy” w drugim kwartale tego roku.

  1. Oficjalna strona Carrier Command: Gaea Mission
Carrier Command: Gaea Mission – gra twórców ArmA pojawi się w II kwartale tego roku - ilustracja #2
Carrier Command: Gaea Mission – gra twórców ArmA pojawi się w II kwartale tego roku - ilustracja #3
Carrier Command: Gaea Mission – gra twórców ArmA pojawi się w II kwartale tego roku - ilustracja #4