Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2015, 10:50

GTA V - wkrótce "monumentalny" dodatek z nową zawartością fabularną?

Według anonimowego źródła, bliskiego studiu Rockstar Games, już za niedługo doczekamy się zapowiedzi "monumentalnego" dodatku do GTA V z nową fabularną zawartością.

Przez fakt, że Rockstar pracuje ostatnimi czasy głównie nad planowaną na kwiecień wersją GTA V oraz wyczekiwanym przez fanów trybem wieloosobowych napadów, można pomyśleć, że na chwilę odłożono na bok dodatki z nową fabularną zawartością. Jak jednak twierdzi Kemuel Stewart z GamerCenterOnline, wcale tak nie jest: niedługo możemy doczekać się zapowiedzi „monumentalnego” DLC.

Michael, Franklin i Trevor powrócą w DLC z ogromną ilością nowej zawartości. - GTA V - wkrótce
Michael, Franklin i Trevor powrócą w DLC z ogromną ilością nowej zawartości.

Informacja ta pochodzi z anonimowego źródła, bliskiego Rockstar Games. Według niego prace nad wspomnianym rozszerzeniem trwają już od dawna: „Spędzono naprawdę dużo czasu nad konwersją na PC oraz wieloosobowymi napadami, ale to wcale nie oznacza, że zapomniano o historii Michaela, Franklina i Trevora. Nadchodzące DLC będzie naprawdę monumentalne” - cytuje Stewart. Niestety, nie podano nawet przybliżonej daty premiery tego dodatku, jednak Rockstar powinien ogłosić ją oficjalnie „już za niedługo”. Oczywiście, fakt, że takie rozszerzenie powstaje, nie jest żadnym zaskoczeniem: sami przedstawiciele studia zapowiedzieli, że pojawi się nowa fabularna zawartość (w pierwszych zapowiedziach twierdzono, że stanie się to jeszcze w 2014 roku), a prace nad DLC ujawnił Shawn Fonteno – aktor grający rolę Franklina.

Fabularne rozszerzenia to dla Rockstar nie pierwszyzna: już przy okazji poprzedniej części serii Grand Theft Auto mieliśmy okazję bawić się przy dwóch rozszerzeniach, The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony. Oba spotkały się zresztą z uznaniem fanów, uzyskując odpowiednio oceny 90/100 oraz 89/100 w serwisie Metacritic. Znając Rockstar, w przypadku dodatków do "piątki” twórcy nie mają zamiaru spuszczać z tonu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Grand Theft Auto V
  2. Oficjalna strona internetowa studia Rockstar Games
  3. Recenzja gry Grand Theft Auto V – nowe konsole mają już GTA V, PC wciąż czeka