Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2021, 08:55

autor: Entelarmer

GTA Remastered Trilogy coraz pewniejsze; na premierę jeszcze poczekamy

Kolejne źródło wypowiedziało się na temat plotek o remasterach GTA III, Vice City oraz San Andreas. Tom Henderson potwierdził wszystkie dotychczasowe informacje poza jedną. Insider nie wierzy, że Grand Theft Auto Remastered Trilogy ukaże się w tym roku.

Kolejne doniesienie zdaje się potwierdzać, że powstaje odświeżona wersja trójwymiarowej trylogii GTA. Tom Henderson niejako potwierdził dotychczasowe przecieki na temat Grand Theft Auto Remastered Trilogy. Znany insider napisał na Twitterze, że ostatnie pogłoski na temat odświeżenia GTA III, Vice City oraz San Andreas zdradziły niemal wszystko, o czym on mógłby napisać. Z jednym wyjątkiem – Henderson nie wierzy w debiut zremasterowanej trylogii w tym roku. Uważa, że premiery powinniśmy się spodziewać raczej „gdzieś w 2022 roku”.

Jak zawsze zalecamy ostrożne podchodzenie do wszelkich nieoficjalnych informacji, nawet ze względnie wiarygodnych źródeł. Fakt, wielu fanów wierzy w istnienie GTA Remastered Trilogy, po części za sprawą nagłej walki studia Rockstar Games z modami do pierwszych trzech trójwymiarowych odsłon serii. Ponadto zbliża się dwudziesta rocznica wydania Grand Theft Auto III, a tego typu wydarzenia zawsze budzą nadzieję na jakieś większe ogłoszenia ze strony wydawców.

Niemniej lepiej hamować entuzjazm – nie raz i nie dwa podobne „święta” innych serii obyły się bez żadnych niespodzianek. Co się tyczy przecieków, wciąż czekamy na potwierdzenie tych dotyczących Grand Theft Auto VI, bo mimo kolejnych plotek o rychłej zapowiedzi oficjalnych informacji na temat nowej odsłony cyklu jak nie było, tak nie ma.

  1. Oficjalna strona studia Rockstar Games