Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2020, 10:32

autor: Adrian Werner

GTA 6 - zmiana w domenie może sugerować rychłą zapowiedź gry

Studio Rockstar Games wprowadziło zmianę w domenie GTAVI.com, która sugeruje, że deweloper może szykować się do oficjalnej zapowiedzi gry Grand Theft Auto VI.

GTA 6 - zmiana w domenie może sugerować rychłą zapowiedź gry - ilustracja #1
Od premiery „piątki” minęło już prawie siedem lat, więc jesteśmy gotowi na kontynuację.

Nabieramy coraz większej pewności, że lada chwila czeka nas oficjalna zapowiedź Grand Theft Auto VI. Najnowszym tego zwiastunem jest zmiana wprowadzona w domenie GTAVI.com. Zarejestrowano ją już w 2006 r. i od tego czasu każdego maja była odnawiana. Dlatego pewnym zaskoczeniem był fakt, że została ona zmodyfikowana wczoraj.

Co więcej, do tej pory domena przekierowywała na oficjalną stronę studia Rockstar Games poświęconą piątej odsłonie cyklu. Teraz uległo to zmianie i przy próbie załadowania GTAVI.com wyskakuje błąd. Warto zwrócić uwagę na to, że nie dzieje się tak w przypadku GTAVII.com oraz GTAVIII.com. Fani mają nadzieję, że oznacza to, iż deweloperzy szykują się do uruchomienia oficjalnej strony Grand Theft Auto VI i tym samym zapowiedź gry jest blisko.

Przypomnijmy, że to nie jedyne wskazówki odnośnie GTA6. Rychłe ujawnienie gry sugeruje również nietypowa aktywność na stronie GTAForums oraz mapa w niedawnym DLC do piątej części cyklu.

  1. Oficjalna strona internetowa Rockstar Games
  2. Jakie ma być GTA 6? Analizujemy wszystkie przecieki