Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2020, 16:57

Zapowiedź GTA 6 coraz bliżej? Reddit na tropie

Użytkownik Reddita twierdzi, że wpadł na trop osoby, która posiada nieujawnione informacje na temat GTA VI. Ma nią być gonnaenodaethat, który umieszcza tajemnicze, pozbawione sensu posty na stronie GTAForums, a zazwyczaj surowi moderatorzy wydają się nie zauważać jego wpisów.

W SKRÓCIE:
  • na Reddicie pojawił się wpis użytkownika bozidarilic, który twierdzi, że wpadł na trop kogoś, kto posiada szczegółówe informacje na temat GTA VI (np. datę zapowiedzi lub premiery gry);
  • tą osobą ma być gonnaenodaethat, który umieszcza tajemnicze posty na stronie GTAForums;
  • najważniejszym argumentem przy pytaniu, dlaczego akurat on, jest fakt, że zazwyczaj surowi moderatorzy forum nie usuwają jego wpisów, a takowe pojawiały się także przed ogłoszeniem pecetowej wersji RDR2.

Użytkownik bozidarilic na forum Reddit poświęconym Grand Theft Auto VI zarzeka się, że wpadł na trop kogoś, kto wie coś więcej o najnowszej odsłonie popularnej serii gier Rockstar Games. Według niego jest to osoba o nicku gonnaenodaethat, która praktycznie codziennie umieszcza tajemnicze wpisy na stronie GTAForums (przeznaczonej tytułom Rockstara) w wątkach o GTA VI.

Zapowiedź GTA 6 coraz bliżej? Reddit na tropie - ilustracja #1
W jakich klimatach chcielibyście zobaczyć GTA VI?

No dobrze, ale czym wyróżnia się ten użytkownik na tle pozostałych, poza tym że z jego wypowiedzi nie da się wywnioskować niczego konkretnego? Bozidarilic wypunktował kilka takich rzeczy. Najważniejszą z nich ma być sam fakt, że moderatorzy wspomnianego forum, którzy normalnie są bardzo surowi w sprawach nieregulaminowych wpisów, zdają się nie zwracać uwagi na jego pozbawione sensu wypowiedzi. Zazwyczaj szukające atencji trolle czy też fałszywi informatorzy są bardzo szybko banowani. Natomiast użytkownik gonnaenodaethat postuje już od jakiegoś czasu i do tej pory nikt mu w tym nie przeszkodził. Co więcej, warto zaznaczyć, że trzy tygodnie przed zapowiedzią pecetowej wersji Red Dead Redemption 2 również rozpoczął swoją serię tajemniczych wpisów, a moderatorzy „przypinali” jego wiadomości, tak by trafiły do większej liczby osób.

Co więc to oznacza dla tych, którzy niecierpliwie czekają na oficjalną zapowiedź GTA VI? Tak naprawdę jeszcze nic konkretnego, oprócz domysłów, że prawdopodobnie jest ona bliżej, niż nam się wydaje. Z samych wpisów wspomnianego wcześniej użytkownika niestety nie dowiemy się niczego konkretnego.

O GTA VI ostatnimi czasy pojawiło się już całkiem sporo niepotwierdzonych informacji. Pod koniec zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że tytuł ma ukazać się w 2021 roku i zabierze nas do Vice City oraz miasta wzorowanego na Rio de Janeiro z lat 70. i 80. XX wieku. Podobno wcielimy się w nim w Ricardo – przemytnika narkotyków – a produkcja będzie inspirowana serialem Narcos.