Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 czerwca 2017, 15:15

autor: Góral

GRYOffline 2017 - dziś ostatni dzień zapisów

Jeżeli nie zapisaliście się jeszcze na imprezę GRYOffline 2017, to macie czas tylko do jutra, by dostać się na listę rezerwowych. Przy okazji ujawniamy kolejną atrakcję - strefę retro.

Ostatnie godziny zapisów

Na początku kwietnia rozpoczęliśmy zapisy na GRYOffline 2017 – tegoroczną imprezę przeznaczoną dla czytelników serwisu gry-online.pl i widzów tvgry.pl. Jeżeli nie zrobiliście tego wcześniej, to dziś macie ostatnią szansę na dostanie się na listę rezerwowych. Od jutra zaczynamy bowiem kilkudniową (potrwa do 4 lipca) fazę potwierdzania obecności. Po niej dowiemy się, czy znajdą się jeszcze jakieś wolne miejsca, do których pierwszeństwo będą mieć właśnie osoby z listy rezerwowych. Jeżeli macie ochotę spotkać redakcję oraz innych użytkowników serwisu, to czym prędzej wyraźcie chęć udziału w tym miejscu.

GRYOffline 2017 - dziś ostatni dzień zapisów - ilustracja #1

Atrakcje

O niektórych atrakcjach czekających na GRYOffline 2017 pisaliśmy już wcześniej, ale przypominamy, że na miejscu odbędzie się Konkurs Cosplay, pokazy gier Frostpunk i Ancestors oraz rozmowy z ich deweloperami, a także turnieje w Injustice 2 i Forzę Horizon 3. Ponadto dziś pragniemy ogłosić, że na zainteresowanych będzie czekać strefa retro, gdzie pogracie sobie m.in. na Atari 2600, Commodore 64 czy NES-ie.

Gdzie i kiedy?

GRYOffline 2017 odbędzie się 8 lipca w klubie Forty Kleparz przy ul. Kamiennej 2-4 w Krakowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do 20:00. Osoby, które załapią się na wejściówkę, wchodzą oczywiście za darmo, a do tego otrzymują od nas poczęstunek z grilla, piwo oraz napój bezalkoholowy. Zabawa przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich – osoby, które nie ukończyły 18 lat, nie będą mogły wejść na imprezę, nawet z opiekunem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.