Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 kwietnia 2017, 16:10

autor: Góral

GRYOffline 2017 – zdradzamy szczegóły Konkursu Cosplay

Ostatnio informowaliśmy, że jedną z atrakcji imprezy GRYOffline 2017 będzie Konkurs Cosplay. Dziś rozpoczynamy zapisy oraz zdradzamy szczegóły dotyczące nagród, gości, a także regulamin zabawy.

Kilka tygodni temu informowaliśmy o rozpoczęciu zapisów na imprezę GRYOffline, która odbędzie się 8 lipca w klubie Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4 w Krakowie. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to czym prędzej udajcie się w to miejsce i zgłoście chęć udziału, choć teraz musicie liczyć na szczęście, bo przyjmujemy już tylko zgłoszenia na listę rezerwową. Tak czy siak, szansa na wejściówkę jeszcze jest, więc warto się zapisać. Dziś mamy jednak inną ważną informację. Ostatnio zdradziliśmy bowiem, że jedną z atrakcji imprezy będzie Konkurs Cosplay, więc czas na szczegóły z nim związane.

Uczestnicy Konkursu Cosplay będą walczyć o nagrodę główną w postaci 2000 zł. - GRYOffline 2017 – zdradzamy szczegóły Konkursu Cosplay - wiadomość - 2017-04-28
Uczestnicy Konkursu Cosplay będą walczyć o nagrodę główną w postaci 2000 zł.

Zapisy

Przede wszystkim zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wysyłania zgłoszeń na adres [email protected] najpóźniej do 30 czerwca 2017, do godziny 23:59. Do maila koniecznie załączcie zdjęcia Waszych strojów (od 2 do 6 plików), co do których mamy tylko dwa wymagania – kostiumy muszą być związane z postaciami z gier komputerowych i konsolowych oraz nie mogą być to stroje, dzięki którym udało się Wam wygrać w innych konkursach.

Jury

Zwycięzca zostanie wyłoniony podczas imprezy GRYOffline po części scenicznej, ale wcześniej uczestnicy będą się musieli pokazać naszemu jury. W komisji zasiądzie m.in. Michał Gwiazda z Crafts of Two i Magdalena „Madlencia” Wojtal. Natomiast koordynatorem konkursu została Aleksandra Tora z Shappi Workshop.

GRYOffline 2017 – zdradzamy szczegóły Konkursu Cosplay - ilustracja #2

Nagrody

Czas na nagrody. Oprócz, miejmy nadzieję, niezliczonych pochwał ze strony publiczności, w tym roku cosplayerzy będą walczyć o nagrody pieniężne w wysokości:

  • I miejsce – 2000 zł
  • II miejsce – 1000 zł
  • III miejsce – 500 zł

Ponadto wszyscy uczestnicy Konkursu Cosplay mogą liczyć na darmowy posiłek i napoje.

Pozostałe szczegóły znajdziecie na stronie konkursu. Zajrzyjcie tam koniecznie, gdyż musicie zapoznać się też ze szczegółami regulaminu.