Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 kwietnia 2017, 14:05

autor: Góral

Ruszyły zapisy na GRYOffline 2017

Jak co roku, pragniemy zaprosić naszych pełnoletnich czytelników na imprezę GRYOffline. Odbędzie się ona 8 lipca w Krakowie. Aby wziąć w niej udział, musicie się zarejestrować.

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że ponownie zorganizujemy imprezę GRYOffline przeznaczoną dla czytelników serwisu gry-online.pl i widzów tvgry.pl. Wydarzenie odbędzie się 8 lipca w dobrze Wam znanym klubie Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4 w Krakowie. Jak zwykle wstęp będzie darmowy, ale by otrzymać wejściówkę, trzeba się najpierw zarejestrować. Wystarczy, że udacie się na specjalnie przygotowaną stronę, do której link znajdziecie poniżej, wyrazicie zgody na przetwarzanie adresu e-mail (na potrzeby komunikatów organizacyjnych związanych z imprezą) oraz na wykorzystanie wizerunku w materiałach promocyjnych i potwierdzicie chęć udziału, klikając w wielki przycisk „Kliknij tutaj, aby się zarejestrować”.

Ruszyły zapisy na GRYOffline 2017 - ilustracja #1

Musicie jednak pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim impreza przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich. Niestety, osoby poniżej 18. roku życia nie będą miały możliwości wejścia na teren zabawy, nawet z opiekunem. Ponadto sama rejestracja to nie wszystko, gdyż w dniach 30 czerwca - 4 lipca będziecie jeszcze musieli potwierdzić swoją obecność. Poza tym liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy. Pozostałe WAŻNE informacje znajdziecie w naszym FAQ:

Atrakcje

Dobra, ale czy warto w ogóle wybierać się na GRYOffline 2017? Pewnie, że tak! Powodów jest kilka. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę, poznanie kolegów i koleżanek z forum oraz redakcji i wypicie razem piwka (oczywiście otrzymacie od nas darmowy talon). Ponadto czekać będą na Was rozmaite konkursy, pokaz cosplayu i inne atrakcje, ale o nich na razie cisza – wszystkiego dowiecie się w swoim czasie. Dlatego też liczymy na Was, rezerwujcie sobie czas, miejsce i widzimy się na miejscu!