Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 czerwca 2017, 12:55

autor: AlexB

GRYOffline 2017 - rozpoczęła się faza potwierdzeń

Oficjalnie zakończyły się zapisy na tegoroczną edycję GRYOffline. Od dziś do 4 lipca wszyscy znajdujący się na liście głównej muszą potwierdzić chęć wzięcia udziału w imprezie.

Potwierdzenia

Wczoraj po trzech miesiącach oficjalnie zakończyły się zapisy na tegoroczną edycję GRYOffline – cyklicznej imprezy przeznaczonej dla czytelników GRYOnline.pl oraz widzów TVGRY.pl, będącej okazją na osobiste spotkanie się z członkami redakcji. Dziś rozpoczął się kolejny etap – potwierdzenia. Do 4 lipca osoby z listy głównej mają czas, by na tej stronie ponownie zadeklarować chęć udziału w imprezie. Jest to warunek niezbędny, by otrzymać wejściówkę! Jeśli po zakończeniu tej tury zostaną jeszcze wolne miejsca, w dniach 5-6 lipca uruchomimy drugą fazę rejestracji. Pamiętajcie jednak, że w niej pierwszeństwo będą miały osoby, które już wcześniej znalazły się na liście rezerwowej. Warto jeszcze podkreślić, że wstęp na imprezę jest darmowy.

GRYOffline 2017 - rozpoczęła się faza potwierdzeń - ilustracja #1

Czas i miejsce

GRYOffline 2017 odbędzie się 8 lipca w klubie Forty Kleparz przy ul. Kamiennej 2-4 w Krakowie. Całość rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do 20:00. Przypominamy, że impreza przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich! Osoby nieletnie nie zostaną wpuszczone, nawet z opiekunem. Ochrona może poprosić o dowód osobisty przed wejściem do lokalu. Jeśli ktoś ukończył 18 lat, a jeszcze takowego nie posiada, będzie musiał wylegitymować się innym dokumentem potwierdzającym wiek, wyłączając legitymacją szkolną.

Coś dla ciała i duszy

Na osoby, które pojawią się na imprezie GRYOffline czeka mnóstwo atrakcji. Odbędzie się między innymi konkurs na najlepszy cosplay i pokazy gier Frostpunk oraz Ancestors. Fani rywalizacji będą mogli wziąć udział w dwóch turniejach – Injustice 2 oraz Forza Horizon 3. Również miłośnicy retro znajdą coś dla siebie – zostanie przygotowana specjalna strefa, w której będzie można zagrać na takich klasycznych sprzętach jak Atari 2600, Commodore 64 czy NES. Ponadto nie zabraknie konkursów z nagrodami, grilla oraz baru (osoby, które załapały się na wejściówkę, otrzymają talony na darmowy poczęstunek i napój), a także innych niespodzianek.