Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2017, 12:15

autor: Góral

GRYOffline 2017 - na imprezie odbędą się pokazy gier Frostpunk i Ancestors

W lipcu w Krakowie odbędzie się kolejna edycja imprezy GRYOffline 2017. Oprócz możliwości spotkania redakcji serwisu GRY-OnLine.pl, tvgry.pl oraz członków naszej społeczności, będziecie mogli też zobaczyć dwie polskie gry - Frostpunk i Ancestors. Szykujemy też turnieje w Injustice 2 i Forza Horizon 3.

Na początku kwietnia rozpoczęliśmy zapisy na imprezę GRYOffline 2017. Kilka tygodni później wyjawiliśmy szczegóły dotyczące Konkursu Cosplay, a dziś mamy do przekazania kilka informacji związanych z pozostałymi atrakcjami. Najpierw przypominamy jednak, że zgłosiła się już maksymalna liczba osób, ale macie jeszcze szansę dostać się na spotkanie, rejestrując się na listę rezerwowych. Dobra, do rzeczy.

GRYOffline 2017 - na imprezie odbędą się pokazy gier Frostpunk i Ancestors - ilustracja #1

Gry i turnieje na GRYOffline 2017

Na imprezie zjawią się członkowie 11 bit studios, którzy przywiozą ze sobą Frostpunka. Choć wiemy o tej grze już to i owo, to w lipcu panowie (i może panie) pokażą swój projekt w akcji, a dodatkowo otrzymacie możliwość zadania im kilku pytań podczas specjalnej sesji.

Kolejnymi gośćmi będzie część ekipy Destructive Creations. W tym przypadku deweloperzy zabiorą ze sobą zapowiedzianą ostatnio grę Ancestors. Zorganizowana zostanie również sesja Q&A, więc będziecie mogli pomęczyć twórców trudnymi pytaniami.

Ponadto na GRYOffline 2017 nie zabraknie turniejów. W tym roku będziemy bawić się w bijatykę Injustice 2 (wersja na Xboksa One) oraz grę wyścigową Forza Horizon 3. Przed przystąpieniem do zawodów będziecie mogli trochę potrenować na przygotowanych stanowiskach.

Na dziś to tyle, ale wyczekujcie kolejnych szczegółów w najbliższym czasie. Jeśli wybieracie się do nas w odwiedziny, to pamiętajcie, że GRYOffline 2017 odbędzie się 8 lipca w klubie Forty Kleparz przy ulicy Kamiennej 2-4 w Krakowie.