Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2011, 09:38

autor: DogGhost

Gry z serii Tomb Raider taniej na Steamie z okazji 15-lecia przygód Lary Croft

Dzisiaj mija 15 lat od premiery pierwszej części gry Tomb Raider. Z tej okazji przeceniono na Steamie produkcje z Larą Croft w roli głównej. Dodatkowo w ramach tygodnia z firmą THQ obniżono cenę strzelanki Homefront.

14 października 1996 roku ukazała się w Stanach Zjednoczonych pierwsza część gry Tomb Raider, a więc dzisiaj obchodzimy 15-lecie tej kultowej serii z ponętną panią archeolog w roli głównej. Z tej okazji na platformie dystrybucji elektronicznej Steam pojawiła się weekendowa promocja obejmująca trzy odsłony tego cyklu. Dodatkowo, w ramach kolejnego dnia wyprzedaży gier z katalogu firmy THQ przeceniono produkcję Homefront.

Gry z serii Tomb Raider taniej na Steamie z okazji 15-lecia przygód Lary Croft - ilustracja #1

Tomb Raider to seria, która na stałe weszła do popkultury. Do poniedziałku możecie za niewielkie pieniądze powiększyć swoją kolekcję o kilka części przygód Lary Croft. Ich cenę obniżono o 66% i obecnie za Tomb Raider: Legend oraz Anniversary musimy zapłacić po 3,39 euro (ok. 15 złotych), a za Tomb Raider: Underworld 5,09 euro (ok. 22 złote). Żadna z wymienionych produkcji nie posiada polskiej wersji językowej, więc jeśli stanowi to dla Was przeszkodę, to warto zajrzeć do tanich serii wydawniczych firmy Cenega.

Gry z serii Tomb Raider taniej na Steamie z okazji 15-lecia przygód Lary Croft - ilustracja #2

W dalszym ciągu trwa na Steamie tydzień poświęcony produkcjom z katalogu firmy THQ. Dzisiaj do wieczora możecie kupić w promocyjnej cenie strzelankę FPP Homefront opowiadającą o okupacji Stanów Zjednoczonych przez Koreę Północną. W przypadku tego tytułu obniżka wyniosła 50% do poziomu 14,99 euro (ok. 65 złotych). W związku z tym nie jest to zbyt duża okazja, gdyż tę produkcję można nabyć w wielu sklepach za ok. 50 złotych, a w dodatku steamowa wersja nie posiada spolszczenia.

  1. Homefront - 14,99 euro (ok. 65 zł)
  2. Homefront - recenzja gry
  3. Gramy w Homefront - multiplayer

Do poniedziałku prawie wszystkie tytuły z katalogu firmy THQ na Steamie są tańsze o 33%. Dodatkowo możecie nabyć pakiet piętnastu pozycji o nazwie THQ Hit Collection za 49,99 euro (ok. 215 złotych).