Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 stycznia 2018, 11:35

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 20-21 stycznia

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Darksiders Warmastered Edition i Steep.

Jak już zapewne zdążyliście się przekonać po naszych wcześniejszych weekendowych przeglądach promocji, styczeń nie jest zbyt urodzajnym miesiącem. Dobrych ofert jest jak na lekarstwo, ale mimo wszystko po raz kolejny udało nam się coś wyszperać. Posiadacze PlayStation 4 mogą zaopatrzyć się w Darksiders Warmastered Edition, a fani Xboksa One w złotą edycję Steep. Po raz kolejny najgorzej mają gracze polujący na jedną z konsol – niby coś tam znajduje się na promocji, ale jeszcze niedawno można było kupić sprzęt w dużo lepszych cenach.

Darksiders Warmastered Edition na PlayStation 4 w promocyjnej cenie w Empiku. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 20-21 stycznia - wiadomość - 2018-01-19
Darksiders Warmastered Edition na PlayStation 4 w promocyjnej cenie w Empiku.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?