Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2014, 12:40

autor: Sarge

GRID: Autosport w akcji na trzech materiałach wideo

Serwis Eurogamer udostępnił trzy filmy prezentujące rozgrywkę w ostatnio zapowiedzianej grze GRID: Autosport. Jeden z materiałów jest porównaniem trasy dostępnej w najnowszej odsłonie z odpowiednikiem występującym w Race Driver: GRID, czyli pierwszej części serii.

Redakcja brytyjskiego serwisu Eurogamer przygotowała trzy materiały wideo prezentujące w akcji grę wyścigową GRID: Autosport. To doskonała okazja do przyjrzenia się produkcji studia Codemasters z bliska. Nagrania dotyczą wersji alfa, więc do czasu premiery tytuł może być pod wieloma względami poprawiony. Pierwszy film widoczny w tej wiadomości pozwala nie tylko na obejrzenie fragmentów rozgrywki, ale też na wysłuchanie wywiadu z Andy Stewartem ze studia Codemasters. Możecie między innymi zobaczyć, jak w GRID: Autosport prezentuje się widok z kokpitu. Twórcy zdecydowali się na jego powrót po nieobecności w GRID 2, co swego czasu wywołało spore kontrowersje wśród fanów. Na razie kokpit samochodu w GRID: Autosport wydaje się mało szczegółowy, ale mamy nadzieję, że to wyłącznie kwestia wczesnej wersji alfa.

W kolejnym filmie pokazano wyścig na torze Circuito del Jarama. Trzy okrążenia za kierownicą bolidu Formuły 3 przy różnych rzutach kamery, byście mogli przekonać się, który najbardziej Wam odpowiada. Ostatni materiał wideo to porównanie toru w San Francisco obecnego w wersji alfa GRID: Autosport z tym dostępnym w sześcioletniej grze Race Driver: GRID.

GRID: Autosport to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych od studia Codemasters. Premierę gry ustalono na 28 czerwca bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Twórcy zapowiadają, że będzie to najbardziej obszerna część cyklu, mimo że od debiutu GRID 2 w przyszłym miesiącu minie zaledwie rok.