Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2004, 10:20

autor: Kull

Gratka dla miłośników generała Pattona i gry WWII Tank Commander

„WWII Tank Commander” to zapowiadana na luty 2005 symulacja czołgu „M4 Sherman”, w której gracz jako dowódca Czwartej Dywizji Pancernej, otrzyma 30 misji, podczas których weźmie udział w znanych z podręczników do historii wydarzeniach z II wojny światowej (m.in. plaża w Utah, półwysep Brittany). Właśnie poinformowano, iż gra będzie zawierać specjalny bonus nawiązujący do jej tematyki.

WWII Tank Commander” to zapowiadana na luty 2005 symulacja czołgu „M4 Sherman”, w której gracz jako czołgista Czwartej Dywizji Pancernej, otrzyma 30 misji, podczas których weźmie udział w znanych z podręczników do historii wydarzeniach z II wojny światowej (m.in. plaża w Utah, półwysep Brittany). Właśnie poinformowano, iż gra będzie zawierać specjalny bonus nawiązujący do jej tematyki.

W grze wcielamy się w żołnierza będącego pod dowództwem generała Pattona. Generał ten dowodził Czwartą Dywizją Pancerną, a jego dokonania zostały opisane w książce Dona M. Foxa pt. „Patton's Vanguard: The United States Army Fourth Armored Division”. To właśnie jeden z rozdziałów owego dzieła (w postaci elektronicznej), zostanie dołączony do gry. Lektura dodatku ma zdaniem pomysłodawców wprowadzić gracza w specyficzny nastrój wojenny, który udzieli się zwiększoną dawką emocji podczas rozgrywki w WWII Tank Commander.

Gratka dla miłośników generała Pattona i gry WWII Tank Commander - ilustracja #1

Cóż, inicjatywa dość interesująca, nie wiadomo tylko jak będzie to wyglądać w wersji PL. Tymczasem zapraszam do Encyklopedii Gry-OnLine po więcej szczegółów o grze WWII Tank Commander.

Gratka dla miłośników generała Pattona i gry WWII Tank Commander - ilustracja #2
Gratka dla miłośników generała Pattona i gry WWII Tank Commander - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tank Killer

Tank Killer