Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2017, 13:01

Grand Theft Auto V wraca na pozycję lidera. Top 10 UK (18-24 czerwca)

Grand Theft Auto V zastąpił na pozycji lidera Horizon Zero Dawn, które po okresie promocji spadło na miejsce ósme. Zapraszamy do zapoznania się z najchętniej kupowanymi grami handlu detalicznego w Zjednoczonym Królestwie.

Po raz trzynasty od momentu premiery Grand Theft Auto V wspięło się na fotel lidera brytyjskiej listy przebojów. Znajdująca się na tej pozycji w poprzednim notowaniu gra Horizon Zero Dawn spadła aż o osiem miejsc. Stało się tak dlatego, że skończył się okres promocyjny, w czasie którego dzieło Guerilla Games oferowane było ze znacznym upustem. DiRT 4 już trzeci tydzień z kolei znajduje wystarczającą liczbę klientów, aby wymościć sobie gniazdko w górnej części tabeli. Miniony tydzień obfitował w nowości, jednakże żadna z nich nie znalazła się w pierwszej dziesiątce. Dead by Daylight zadebiutowało na miejscu szesnastym, Final Fantasy XIV: Stormblood na dwudziestym trzecim, a Ever Oasis na dwudziestym ósmym.

1.

Grand Theft Auto V

2.

DiRT 4

3.

FIFA 17

4.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

5.

Mario Kart 8 Deluxe

6.

Overwatch

7.

Arms

8.

Horizon Zero Dawn

9.

Forza Horizon 3

10.

TEKKEN 7

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.