Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 22 kwietnia 2014, 10:37

Gramy w mobilną wersję Hearthstone

Popularna gra karciana Hearthstone, wyprodukowana przez firmę Blizzard, trafiła wreszcie na sprzęt mobilny. Na razie zadebiutowała na platformie App Store, ale niedługo pojawić ma się również i na urządzeniach z Androidem. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was specjalny, recenzyjny materiał filmowy.

Popularna gra karciana Hearthstone, wyprodukowana przez firmę Blizzard, trafiła wreszcie na sprzęt mobilny. Na razie zadebiutowała na platformie App Store, ale niedługo pojawić ma się również i na urządzeniach z Androidem. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was specjalny, recenzyjny materiał filmowy.

Postanowiliśmy przyjrzeć się mobilnej wersji Hearthstone – okazuje się, że na tabletach tytuł sprawdza się wyśmienicie, a gra się w niego bardzo przyjemnie. Czy to produkcja idealnie pasująca do obsługiwania jej za pomocą ekranu dotykowego? Zachęcamy do obejrzenia materiału:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hearthstone

Hearthstone