Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 3 kwietnia 2014, 14:13

Gramy w Little Big Adventure – oldskulową przygodówkę [iOS]

Niedawno informowaliśmy o zbliżającej się premierze konwersji na iOS-a klasycznej gry przygodowej sprzed lat. Udało nam się do Little Big Adventure dotrzeć, a nawet zagrać, prezentujemy więc Wam jej filmową recenzję.

Little Big Adventure zadebiutowała prawie dwie dekady temu, w czasach, gdy ciągle królowała pierwsza odsłona Cywilizacji Sida Meiera, a swoją historię dopiero rozpoczynała kultowa seria ścigałek The Need for Speed

Akcja „Małej wielkiej przygody” rozgrywa się na planecie Twinsun, znajdującej się na obrzeżach nieznanej galaktyki. Wcielamy się w postać zaradnego Twinsena, boskiego wybranka, którego zadaniem będzie pokonanie złowrogiego doktora FunFrocka. Szalony naukowiec stworzył z niewielkiej planety swoją prywatną twierdzę, a chroniony jej murami stosując sztukę klonowania, powołuje do życia legiony bezmyślnych żołnierzy.

Little Big Adventure w ofercie App Store

Jak wygląda produkcja dzisiaj, po tylu latach od premiery? O tym opowie Wam Del w materiale filmowym. Zapraszamy do obejrzenia filmu!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.