Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2017, 09:43

autor: Góral

Into the Creed - obejrzyj dokument o fanach serii Assassin’s Creed

Firma Ubisoft przygotowała ciekawy dokument o fanach serii Assassin’s Creed. Opowiadają oni o swoich przeżyciach związanych z marką i o tym, jak wpłynęła ona na ich życie.

Firma Ubisoft przygotowała dokument Into the Creed związany z serią Assassin's Creed. Zamiast kolejnego materiału deweloperskiego, na którym twórcy opowiadają o poszczególnych elementach produkcji, tym razem skupiono się na społeczności – na fanach, dla których jest to coś więcej niż tylko gra. Np. na początku poznajemy Andriena Gbinigiego pracującego obecnie w Ubisoft Montreal. Mężczyzna zakochał się w Assassin's Creed II i Assassin's Creed: Brotherhood. Zaczął nagrywać materiały wideo z multiplayera i publikował je na YouTubie oraz coraz bardziej angażował się w życie społeczności skupionej wokół marki. Na jego twórczość zwrócili uwagę pracownicy Ubisoftu, którzy zaprosili go do współpracy. W ten oto sposób Andrien z pracownika banku stał się jednym z deweloperów. Oczywiście nie całe nagranie jest o nim, gdyż dalej możecie poznać innych fanów Assassin's Creed, opowiadających o swoich przeżyciach związanych z serią.

Assassin's Creed w skrócie:
  • seria przygodowych gier akcji;
  • pierwsza część ukazała się w listopadzie 2007 roku;
  • 27 października zadebiutuje Assassin's Creed Origins.

Przypominamy, że w tym roku cykl obchodzi dziesiąte urodziny. Pierwsza część zadebiutowała w listopadzie 2007 roku i rozpoczęła triumfalny pochód jednej z najważniejszych marek w świecie gier wideo. Do dziś doczekaliśmy się kilku głównych odsłon i paru pobocznych projektów, które rozeszły się w nakładzie przekraczającym 100 milionów egzemplarzy. 27 października bieżącego roku ukaże się kolejna duża część zatytułowana Assassin's Creed Origins. Przeniesiemy się w niej do czasów starożytnego Egiptu i poznamy losy wojownika Bayeka oraz początki bractwa Asasynów.

Assassin's Creed Origins będzie prequelem serii. - Into the Creed - obejrzyj dokument o fanach serii Assassin’s Creed - wiadomość - 2017-09-11
Assassin's Creed Origins będzie prequelem serii.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins