Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 lutego 2010, 11:38

Gra Roku 2009: Ostatni dzwonek!

Przed Wami ostatni weekend głosowania na swoich faworytów w tej edycji Gry Roku 2009. Ostateczne wyniki poznamy już w poniedziałek, macie zatem niecałe 3 dni, by pomóc tym tytułom, które uważacie za najlepsze w każdej z 13 kategorii. Aktualne wyniki po raz ostatni prezentujemy w tej wiadomości przypominając o obserwowaniu ich na stronie plebiscytu.

Przed Wami ostatni weekend głosowania na swoich faworytów w tej edycji Gry Roku 2009. Ostateczne wyniki poznamy już w poniedziałek, macie zatem niecałe 3 dni, by pomóc tym tytułom, które uważacie za najlepsze w każdej z 13 kategorii. Aktualne wyniki po raz ostatni prezentujemy w tej wiadomości przypominając o obserwowaniu ich na stronie plebiscytu.

Przypominamy również, że każdy, kto już zagłosował, po ponownym zalogowaniu się na stronie graroku2009.gry-online.pl może zmienić swoją decyzję w dowolnej z kategorii.

GRA ROKU

Poniższy wykres prezentuje ‘aktualny rozkład Waszych preferencji’. Pamiętajcie, że te wyniki aktualizowane są na bieżąco, ale ‘przyrost i rozkład głosów’ już tylko raz dziennie, więc te zestawienia pokazują tak naprawdę rezultaty z dnia poprzedniego.

Gra Roku 2009: Ostatni dzwonek! - ilustracja #1

Na ostatniej prostej główna kategoria naszej zabawy prezentuje taki sam rozkład sympatii, co pierwszego dnia – na pierwszym miejscu nadal dzielnie trzyma się Assassin's Creed II lekko podgryzany przez drugą część Modern Warfare. Trzeci Dragon Age pewnie wygrywa z Batmanem, a pierwszą piątkę zamyka Uncharted 2. Czy cokolwiek może się tu jeszcze zmienić?

NAJLEPSZA GRA NA PC

Pojedynek Dragon Age konta Modern Warfare 2 wszedł w ostatnią fazę – póki co nadal bardziej sprzyjającą smokom niż żołnierzom. Komfortowo nadal czuje się Człowiek Nietoperz, wszak brąz to szlachetny kolor.

NAJLEPSZA GRA NA PS3

Uncharted 2, Uncharted 2 i Uncharted 2. Nie może być inaczej. I na nic okazjonalne skoki popularności Assassin's Creed II, ten tytuł będzie musiał zadowolić się drugim miejscem wśród najlepszych gier na PS3.

NAJLEPSZA GRA NA X360

Złoto przypada w tej kategorii multiplaftormowemu Asasynowi, na drugim miejscu najpewniej dojedzie Forza Motorsport 3, a jedyne niespodzianki mogą spotkać nas przy ogłaszaniu miejsca trzeciego – czy epizody do GTA IV utrzymają przewagę nad Batmanem?

POZOSTAŁE KATEGORIE

Pewnie czuć się może Brutal Legend, które na pewno w poniedziałek zostanie utytułowane najlepszą grą, w którą nikt nie grał.

Ostatnie dni głosowania potwierdzają początkowy trend także w tej kategorii – GTA: Chinotown Wars niewzruszenie pokonuje wszystkich, łącznie z przenośną wersją LittleBigPlanet.

Za najładniejsze wizualnie tytuły uznaliście (wszak decyzja zapadłą praktycznie na samym początku zabawy) Borderlands i Uncharted 2. Pewni zwycięzcy muszą cierpliwie przeczekać weekend.

Liczyłem an sukces Valve. Zapewne nie ja jeden. Ale jak się okazuje na Modern Warfare 2 nie ma mocnych – to ten tytuł posiada według Was najlepszy tryb sieciowy i najpewniej w poniedziałek otrzyma stosowny medal.

W kategorii muzyki odnoszący sukcesy shooter od Infinity Ward musi uznać wyższość konkurencji – DJ Hero już może czuć się zwycięzcą.

Guitar Hero: Metallica dzielnie walczyła o miano najlepszej gry dla całej rodziny, niestety przegrała ze sportową grą na Wii i futrzakiem na dużą konsolę Sony. Z kolei World of Wacraft od samego początku pewnie trzyma pozycje najlepiej rozwijanej gry.

Miło móc donieść, że przez ostatnie 4 tygodnie wyraźnie pokazywaliście pokładaną we wschodnioeuropejskich deweloperach nadzieję – dwie najbardziej oczekiwane gry tego roku (póki co) to bardzo swojskie i bardzo od siebie różne – Mafia II i Wiedźmin 2.

Przypominamy, że to ostatnie dni głosowania na swych faworytów, a aktualizowane każdego dnia wyniki można śledzić na stronie plebiscytu. Rezultat zabawy poznamy już w najbliższy poniedziałek.