Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2005, 12:42

autor: Krooliq

Gra Blitz: The League pojechała do tłoczni

Koncern Midway Games poinformował, że najnowsza odsłona z serii gier sportowych traktujących o zawodowej lidze futbolu amerykańskiego National Football League, czyli gra Blitz: The League pojechała właśnie do tłoczni.

Koncern Midway Games poinformował, że najnowsza odsłona z serii gier sportowych traktujących o zawodowej lidze futbolu amerykańskiego National Football League, czyli gra Blitz: The League pojechała właśnie do tłoczni. Zatem zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, tytuł ten w wersji na konsole PlayStation 2 oraz Xbox pojawi się w zachodnich sklepach już 17 października. Na razie nie wiadomo, kiedy i czy zobaczymy tę produkcję na polskich półkach sklepowych.

Najciekawszą cechą Blitz: The League jest tryb kampanii, która pozwala nam stworzyć własną drużynę, wykreować od podstaw jej zawodników (nawet zespół cheerliderek), wybrać sztab trenerów oraz zaangażować lekarza klubowego. Wszystkie wybory mają później wpływ na styl gry zespołu. Naszym zadaniem w kampanii jest przebudowanie teamu, który spadł po fatalnej serii meczów do trzeciej dywizji, i wygranie najwyższego szczebla rozgrywek. Jako że Blitz: The League nie jest w żadnym wypadku poważną symulacją futbolu amerykańskiego, na drodze do zwycięstwa trafimy nie tylko na boisko, ale również do klubów nocnych czy... więzienia.

Więcej szczegółów na temat omawianej produkcji znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.