Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2011, 09:47

autor: Hed

Gordon Freeman zostanie renegatem w pecetowej wersji Renegade Ops

W pecetowej wersji gry Renegade Ops pojawi się Gordon Freeman, bohater serii Half-Life. Milczący naukowiec dołączy do tytułowych renegatów za kierownicą swojego buggy, aby zmierzyć się z terrorystami. Nowa produkcja studia Avalanche, znanego z Just Cause 2, zostanie wydana 14 października na komputerach.

Potwierdzono datę premiery pecetowej wersji nowej gry studia Avalanche, czyli strzelanki zręcznościowej Renegade Ops. Produkcja zostanie wydana 14 października na Steamie. Firma SEGA ujawniła też specjalny dodatek, na który mogą liczyć posiadacze komputerów: jest nim gościnny występ bohatera serii Half-Life, który do walki ruszy za kierownicą swojego buggy.

Gordon Freeman to jeden z najbardziej znanych bohaterów gier, który wystąpił w dwóch odsłonach serii Half-Life i późniejszych dodatkach. W Renegade Ops milczący naukowiec zasiądzie za kierownicą pojazdu znanego z Half-Life 2. Freeman będzie też mógł użyć ataku specjalnego w walce z przeciwnikami: przyzwania „mrówkolwów”, czyli charakterystycznych robaków.

Dodatek do pecetowej wersji Renegade Ops zwiększa atrakcyjność gry, która sama w sobie jest naprawdę udana. Gordona Freemana chcielibyśmy jednak zobaczyć w kolejnej części serii Half-Life, a nie w najnowszym dziele twórców Just Cause 2. Niestety, firma Valve na razie milczy w tej sprawie. Miłośnikom akcji polecam moją recenzję konsolowej edycji Renegade Ops na gameplay.pl.

Gra Renegade Ops została wydana na Xbox LIVE i PlayStation Network dwa tygodnie temu.

  1. Recenzja Renegade Ops – gameplay.pl
  2. Renegade Ops – zwiastuny gry