Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2011, 14:33

autor: Mateusz Kądziołka

GoldenEye 007: Reloaded - informacje o rodzajach rozgrywki w trybie MI6 Ops

Na tegorocznych targach gamescom ujawniono pierwsze informacje o rodzajach rozgrywki w trybie MI6 Ops. Będziemy się skradać, bronić, szturmować i eliminować.

O tym, że gra GoldenEye 007: Reloaded powstaje dowiedzieliśmy się raptem kilka tygodni temu. Dzisiaj na targach gamescom ujawnione zostały szczegóły na temat czterech rodzajów rozgrywki w specjalnym trybie MI6 Ops Missions.

GoldenEye 007: Reloaded - informacje o rodzajach rozgrywki w trybie MI6 Ops - ilustracja #1

Przypomnijmy, że MI6 Ops Missions będzie zestawem oddzielnych, niepowiązanych ze sobą misji, w których trafimy do różnych lokacji przeniesionych z głównej przygody. Najprawdopodobniej MI6 Ops Missions będą dostępne od początku i gracze nie będą musieli ukończyć kampanii singleplayer, by je odblokować. Tryb zaoferuje cztery następujące rodzaje rozgrywki:

  • Elimination – polegający na likwidacji ustalonej liczby wrogich żołnierzy w jak najkrótszym czasie,
  • Stealth – celem gracza będzie przejście przez poziom unikając wykrycia przez nieprzyjacielskie jednostki,
  • Defense – zadaniem gracza będzie ochrona terminalu komputerowego przed kolejnymi falami wrogów,
  • Assault – polegający na szturmowaniu bazy nieprzyjaciela.

Przypominamy, że GoldenEye 007: Reloaded to kolejna edycja słynnego GoldenEye 007 wydanego jeszcze na Nintendo 64. Gra przygotowywana jest z myślą o PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Tytuł dostanie poprawioną oprawę graficzną działającą w rozdzielczości HD i 60 klatkach na sekundę. Nad GoldenEye 007: Reloaded pracuje studio Eurocom, odpowiedzialne również za wersję na konsolę Nintendo Wii. Data wydania gry pozostaje nieznana.