Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2011, 14:33

autor: Kono

GoldenEye 007: Reloaded - informacje o rodzajach rozgrywki w trybie MI6 Ops

Na tegorocznych targach gamescom ujawniono pierwsze informacje o rodzajach rozgrywki w trybie MI6 Ops. Będziemy się skradać, bronić, szturmować i eliminować.

O tym, że gra GoldenEye 007: Reloaded powstaje dowiedzieliśmy się raptem kilka tygodni temu. Dzisiaj na targach gamescom ujawnione zostały szczegóły na temat czterech rodzajów rozgrywki w specjalnym trybie MI6 Ops Missions.

GoldenEye 007: Reloaded - informacje o rodzajach rozgrywki w trybie MI6 Ops - ilustracja #1

Przypomnijmy, że MI6 Ops Missions będzie zestawem oddzielnych, niepowiązanych ze sobą misji, w których trafimy do różnych lokacji przeniesionych z głównej przygody. Najprawdopodobniej MI6 Ops Missions będą dostępne od początku i gracze nie będą musieli ukończyć kampanii singleplayer, by je odblokować. Tryb zaoferuje cztery następujące rodzaje rozgrywki:

  • Elimination – polegający na likwidacji ustalonej liczby wrogich żołnierzy w jak najkrótszym czasie,
  • Stealth – celem gracza będzie przejście przez poziom unikając wykrycia przez nieprzyjacielskie jednostki,
  • Defense – zadaniem gracza będzie ochrona terminalu komputerowego przed kolejnymi falami wrogów,
  • Assault – polegający na szturmowaniu bazy nieprzyjaciela.

Przypominamy, że GoldenEye 007: Reloaded to kolejna edycja słynnego GoldenEye 007 wydanego jeszcze na Nintendo 64. Gra przygotowywana jest z myślą o PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Tytuł dostanie poprawioną oprawę graficzną działającą w rozdzielczości HD i 60 klatkach na sekundę. Nad GoldenEye 007: Reloaded pracuje studio Eurocom, odpowiedzialne również za wersję na konsolę Nintendo Wii. Data wydania gry pozostaje nieznana.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

GoldenEye 007: Reloaded

GoldenEye 007: Reloaded